Назад

Digital Вихідні: як здійснилась мрія 15-річної Валерії Поліно

Мрія підопічної проекту Здійсни Мрію здійснилась на наймасштабнішому фестивалі сучасних технологій країни – 1+1 Digital Weekend.

Літо поповнилось новим здійсненням мрії на проекті Здійсни Мрію – цього разу для 15-річної Валерії Поліно. На цілих два дні дівчинка занурилась в блогерський рай – фестиваль 1+1 Digital Weekend. І опинилась серед відомих блогерів, телеведучих, спікерів та всіх тих, хто вже пов’язаний зі світом сучасних технологій.

Приїзд на фестиваль став для Валерії сюрпризом – вона не очікувала, що побачить хол, розміром з невеликий стадіон, в якому Лера відразу побачила знайомі обличчя : «Це ж той блогер, за яким я слідкую в Інстаграмі!».

Лера, яка вже довгий час мріє стати блогером, відразу почала знімати все на телефон. А знімати там було що! Красиві фотозони, плетені крісла-гойдалки посеред лаундж-зони, тераса, люди, що кумедно рухають руками в окулярах віртуальної реальності.

Виступи спікерів Лера слухала уважніше, ніж будь-хто в залі, робила нотатки і фото слайдів презентацій. І весь час встигала постити для своєї невеличкої аудиторії в Інстаграмі. «Блогерська жилка» в цій дівчині точно присутня!

А почалось все декілька років тому. Лера потрапила в Охматдит з гострою нирковою недостатністю і відтоді вже два роки проходить гемодіаліз і чекає на трансплантацію. І весь цей час Лера знімає фото і відео для своїх підписників. Контент в лікарні, м’яко кажучи, не відповідний сучасним тенденціям, але дівчина намагається знаходити щось цікаве. І одного дня для арт-марафону #моядитячамрія намалювала свою сторінку в Інстаграмі з 50 000 підписників. І підпис : мрію стати блогером.

Готуючись до здійснення мрії Лери, стало зрозуміло, що попри величезне бажання, Лері бракує сучасної техніки для зйомки якісного контенту. І тому Чарівники з команди 1+1 Digital Weekend подарували юній блогерці останню модель камери GoPro і монопод.


Зараз Валерія вже освоює нові гаджети і, маємо надію, скоро опиниться в списку кращих блогерів країни!

Історія Лери : https://wish.1plus1.ua/dreams/mrie-stati-vidomim-blogerom