Назад

Діти потрапили у кіноказку «У пошуках Дорі»

90 дітей різного віку з особливими потребами побували у червні 2016 року на благодійному показі мультфільму «У пошуках Дорі» у компаніїї з Аллою Мазур в київському кінотеатрі «Оскар».

90 дітей різного віку з особливими потребами побували у червні 2016 року на благодійному показі мультфільму «У пошуках Дорі» у компаніїї з Аллою Мазур в київському кінотеатрі «Оскар». Алла Мазур стала голосом Інституту морського життя, берегинею морського світу в українському дубляжі. Вона дає підказки головній героїні - Дорі. Рибка Дорі зі своїм вірним другом Марліном і його сином Немо шукають її батьків.

Це було бажання дітей – потрапити на прем’єру такого довгоочікуваного мультфільму – продовження славнозвісної історії «У пошуках Немо». ВБФ «Крона» забезпечив спецілізований транспорт та супровід цій великій компанії.

Серед глядачів були онкохворі діти, діти з ДЦП, аутизмом, синдромом Дауна, нирковою недостатністю та ін. Багато із них вперше у житті побували в сучасному кінотеатрі і виражали своє захоплення від побаченого. Всіх діток пригостили компотом та поп-корном. На кілька годин маленькі пацієнти лікарень забули про постійний біль, насолоджувались пригодами улюблених персонажів і сміялись від радості.

Після перегляду мультика дітлахи фотографувались на згадку і отримали чудові сувеніри від кінодистриб'юторської компанії B&H, які разом з телеканалом 1+1 допомогли організувати благодійний перегляд мультфільму «У пошуках Дорі».

Ті з дітей, хто був готовий і не втомився цей день продовжили грою у боулінг. Небайдужі до дитячих мрій працівники Gulliverбоулінг навчили юних гостей примудростям популярної гри.