Назад

Діти з ОХМАТДИту провели незабутній день у Кідландії

15 тяжкохворих дітей із усієї України, які лікуються у відділенні токсикології НДСЛ ОХМАТДИТ у Києві, побували у дитячому парку професій «Кідландія» у червні 2016 року.

15 тяжкохворих дітей із усієї України, які лікуються у відділенні токсикології НДСЛ ОХМАТДИТ у Києві, побували у дитячому парку професій «Кідландія» у червні 2016 року. З того часу Кідландія люб’язно готова приймати діток з лікарень на розваги у партнерстві з нашим проектом «Здійсни мрію» та допомагає влаштовувати свята. Діти там багато посміхаються, і це для них чудовий спосіб відволікатися від хвороб. Це ціла подорож у країну щасливих дітей – найбільшого в Україні інтерактивного розважального парку Кідландії.

Саме ці дітлахи з відділення токсикології роками перебувають у лікарні, бо для того, щоб жити, їм потрібен гемодіаліз - так звана штучна нирка. Шанс залишити лікарню і жити з родиною отримують лише ті, кому пощастить пересадити донорський орган. Отож, кожна можливість виїхати за межі відділення для маленьких пацієнтів цих та інших відділень, де діти змушені жити, – велика та найбільш очікувана подія.

У Кідландії дітлахи готували піцу, працювали в поліцейській команді, будували дім, навчались в автошколі. І, найголовніше, - багато сміялись, раділи і насолоджувались кожною секундою такого звичайного дня звичайної дитини. Іграшкові гроші, зароблені у Кідландії, діти вирішили покласти в Кідландський банк до наступного разу, коли вони знову приїдуть у незвичайне місто професій. І це обов’язково відбудеться.

За опитуваннями благодійників, більшість дітей в лікарнях мають бажання їздити в Кідландію, адже історії з фото про це містечко від тих, хто там бував, дуже яскраві. Тож благодійні подорожі будуть продовжуватися і в 2017 році.