Назад

Дочекалися зустрічі: Наталія Мосейчук показала як створюються новини хлопцю з тяжкою хворобою

Телеведуча 1+1 та кураторка Право на Освіту Наталія Мосейчук здійснила мрію 11-річного Андрія Василенка з Київщини. Хлопець - підопічний проєкту "Здійсни Мрію" - намалював зустріч з телезіркою та розповів, що дуже хоче побачити як створюють новини ТСН. Ще влітку познайомились спочатку онлайн і ось нарешті побачились наживо.

Андрійко – наш підопічний мрійник! Він щовечора з нетерпінням чекає вечірнього випуску новин, і ніби на одному подиху переглядає увесь ефір. І все задля того, аби побачити на екрані улюблену Наталію Мосейчук. Він намалював зустріч з телезіркою для арт-марафону #МояДитячаМрія та розповів, що дуже хоче побачити як створюють новини ТСН. А, як відомо – намальовані мрії оживають!

У хлопця інвалідність, діагноз - вроджена гідроцефалія, лівосторонній геміпарез. Коли мама Ксенія - носила Андрія під серцем - лікарі виявили, що у малечі стався мікроінсульт. Через хворобу в Андрійка залишився параліч лівої ручки, хвороба вплинула на його мовлення. Цієї осені Андрій потрапив у Охматдит в Києві, де йому зробили три операції на мозку. Зараз все добре. Мрійник не здається - докладає всіх зусиль, аби бути сильним і мужнім - хлопець бере приклад з тата Євгена - він військовий і зараз перебуває на Сході України.

Через ковід і різні обставини зустріч переносилась. Перший крок до знайомства стався влітку 2021! 14 липня Андрійкові виповнилося 11 років. Свій день народження разом з мамою Ксенією хлопчик зустрів на морі. Мама влаштувала йому справжнє свято з кульками, а перед цим батьки придумали з Наталією великий сюрприз і зробили його мрію ближче! Телезірка передала особистий відеопривіт і подарунки. Також запросила в гості до себе на роботу в 1+1 media!

І от нарешті зустріч відбулась! Наталія показала хлопцю редакцію ТСН, де журналісти пишуть новини та познайомила з командою новин. Показала залаштунки студії та де працюють колеги зі "Сніданок з 1+1" та "Твій День".


До особистої зустрічі Андрій підготувався ретельно і приніс цілих два малюнки для Наталії. Перший - на згадку про свою мрію, яка вже здійснилася - на малюнку телеведуча у студії ТСН. На другій листівці - сонечко, пташки та желейний ведмедик. Тепер вони прикрашатимуть робочий стіл телеведучої. Наталія також прийшла з подарунками - настільними розвивальними іграми для всієї родини.

Андрій вчиться у Трипільському спеціалізованому закладі. І робить там успіхи, його хвалять вчителі. Та через лікування навчання доводиться пропускати. Наталія - вчителька за фахом - дала хлопцю настанову: не оминати можливості отримувати знання, адже разом із наукою уроки несуть позитивний настрій, а значить більше сил для одужання. І вірить, що він продовжить добре вчитися далі.

“У цей складний час нам варто думати про майбутнє. Про наших дітей, які мають зростати у мирі, відчувати тепло та любов. Ми, дорослі, маємо здійснювати їх заповітні мрії, щоб знали - у житті завжди є місце диву. Треба не здаватися, бути активним і одужання відбудеться швидше. Можливо, винайдуть нові технології для реабілітації. Все вийде, поруч є підтримка і добрі люди. Андрійко усміхатиметься і буде знаходити радість у кожному дні”, - розповіла Наталія Мосейчук.