Крона
Назад
Лідія Таран допомогла здійснити мрію хлопчика-геймера

Лідія Таран допомогла здійснити мрію хлопчика-геймера

Ще влітку до Лідії Таран звернулися благодійники з Інституту раку та розповіли історію про 12-річного Олексія Апокіна, якій серйозно захоплюється комп’ютерними іграми, мріє вивчити все про процес створення ігор і розробити свою онлайн-гру, в якій можна будувати життя на пустельній планеті – щасливий і мирний світ.

Команда креативних гейм-розробників, які працюють з найвідомішими в світі Electronic Arts, Wargaming.net, Disney, Nekki, Social Quantum та іншими, долучилася до проекту "Здійсни мрію". Разом із благодійним фондом "Крона" і ТСН вони здійснили дитячу мрію.Чарівники передали хлопчикові IPad Air і почали готуватися до нової зустрічі, яка стала можливою вже цього листопада. Весь цей час Олексій обмірковував ідеї нових ігор.

Заснована українцями міжнародна компанія, що веде розробку інноваційних ігор, запросила маленького геймера до київського офісу, щоб вислухати його думки про майбутню гру, і під час зустрічі створила разом із ним образ головного героя.

«З Олексієм та командою найкращих гейм-розробників будемо працювати над новою грою з доповненою реальністю. Ми хочемо дати хлопчикові змогу поекспериментувати з найбільш прогресивною технологією, яка ще навіть не впроваджена у геймінг», - каже керівник проекту нової технології доповненої реальності Максим Слободянюк.

У березні 2017 року відбудеться презентація гри на основі Олексійкового сценарію, яку можна буде завантажити в будь-якій точці світу та допомогти важкохворим діткам з проекту «Здійсни мрію».

«Зазвичай хлопці хочуть, щоб в іграх усе стріляло та літало, а у мого маленького земляка виникла ідея будувати планети, де буде створено нове життя, коли Земля вже буде забудована», - ділиться своїми враженнями від зустрічі Анатолій Анатоліч, ведучий «Сніданку з 1+1».

Олексій Апокін з Кривого Рогу бореться з остеосаркомою (рак кісток). Хірург-ортопед направив дитину на консультацію в обласну лікарню, а МРТ показала новоутворення. В кінці листопада 2014 року Олексій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку, переніс уже чотири операції, а тепер лікується вдома.