Назад

Єгор Гордєєв і Святослав Гринчук подарували свято малечі в Інституті раку

Ведучі 1+1 Єгор Гордєєв і Святослав Гринчук навідалися до Школи Супергероїв у Інституті Раку, щоб подарувати гарні емоції маленьким пацієнтам лікарень.

Єгор Гордєєв та ведучий ТСН Святослав Гринчук влаштували невелике свято діткам з Інституту раку. Вони подарували маленьким пацієнтам з відділення консультативна поліклініка настільні та логічні ігри - Дженга, Українська монополія, Вгадай хто я, та інші, а також набори конструкторів. У дружній атмосфері діти та ведучі одразу взялися грати в новенькі ігри, будували будинки, машинки з лего. Не всі пацієнти змогли долучитися до зустрічі у відділенні, тому ведучі з дозволу лікарів завітали до палат, і поспілкувалися з малечею там. На пам’ять про цей день одна з пацієнток Інституту Раку - дівчинка Віра подарувала Єгору і Святу браслетики, які сплела власноруч, і навіть провела невеличкий майстер-клас.

«Ми з Єгором, теж здається, на кілька годин скинули років по 30, коли гралися з малюками у різні забавки. Видно, що багато діток - між процедурами, їм зараз важко, але попри те, коли на столі з'являються конструктори, чи якісь кубики - вони ненадовго, але призабувають про проблеми зі здоров’ям, відволікаються від них. Бажаю усім дітям, аби їхнє лікування якнайшвидше принесло позитивний результат і вони змогли присвячувати ще більше часу своїм улюбленим заняттям», - каже Святослав Гринчук.

Довідка: Школа Супергероїв створена за підтримки 1+1, а її кураторкою є телеведуча й інтерв’юерка 1+1, кураторка «Право на освіту» — Наталія Мосейчук. Від 2021 року Школа супергероїв набула статус державної установи. Для вихованців школи лише у травні 2023 по всій Україні проведено понад 11 тис. занять.