Назад

Габріель із Чилі побачив справжнього Chilesaurus diegosuarezi

Отримавши іграшкового динозавра у віці трьох років від родича у подарунок, хлопчик ніколи не переставав досліджувати цих зниклих нині тварин.

Коли хлопчикові було поставлено діагноз вродженої глаукоми у віці 6 років, йому було надано можливість здійснити своє єдине справжнє бажання - побачити Chilesaurus diegosuarezi.

Габріель провів один дивовижний день у грудні минулого року у Геологічному музеї Сантьяго з геологом і волонтером Мануелем Суаресом, який розповів йому та його родині про залишки динозаврів. Фактично, цей динозавр є унікальним видом, який був вперше виявлений сином Мануеля Суареса, Дієго, коли той був маленьким хлопчиком.

«Я шокований, тому що ніколи не бачив такого розумного 6-річного хлопчика, як Габріель, - поділився враженнями Мануель. – Не часто можна зустріти людей, котрі люблять те, чим я займаюся, з такою пристрастю, як Габріель. Дуже тобі дякую!».

Габріель жив своєю мрією, яку він вважав неможливою. Його мама сказала, що цей досвід для нього дуже важливий, оскільки він перебував у такій стадії хвороби, коли йому потрібно було у щось вірити і за щось боротися.

«Ефект триває і донині, тому що Габріель знає, що він має що подарувати світові, і йому потрібно одужати», - сказала мама.

Після того, як Габріель побачив себе в газеті, він залишається пов'язаним зі своїм бажанням щодня, з гордістю розповідаючи свою історію та показуючи фотографії, коли у нього є можливість. Спогади про цей унікальний день в його житті надихають юного дослідника продовжувати займатися своєю мрією, незважаючи ні на які перешкоди.