Назад

Ка-мей з Гонконгу навчилася випікати печиво в Le Cordon Bleu

17-річна дівчина поїхала до Франції, щоб здійснити своє бажання навчитися випічці

Нині Юн Ка-мей 17. Вона навчилася пекти в 13 років. Коли їй було поставлено діагноз «гостра лімфобластна лейкемія» у 16, вона зрозуміла, що випічка для неї є рятувальною терапією між хіміотерапією. Ка-мей сказала: «Дуже приємно бачити, як інші насолоджуються моїми стравами. Моє головне натхнення - десерти. Солодощі роблять мене щасливою, і я хотіла би поділитися цим щастям з моєю родиною».

Розповідаючи про свою хворобу, вона сказала: «Мені було так сумно, і я відчула, що мій світ підходить до кінця. Я б описала це, як «холодну війну». Я була ніби США, а лейкемія була Радянським Союзом. Але згодом я здолала її. Лікування тривало два роки, і я мала покинути школу. Це було так нудно, я була вдома чи в лікарні».

Під час медичної поїздки у травні 2017 року вона познайомилась з волонтерами Make-A-Wish і розпочала подорож до своєї мрії. Ка-мей вирішила поїхати до Франції, щоб здійснити своє бажання навчитися випічці в Le Cordon Bleu. Вона сказала: «Я хочу вивчити традиційні кулінарні навички. Багато десертних шеф-кухарів прибуває з Франції, і більшість із них починали саме тут».

Реалізація цього бажання подарувала Ка-Мей натхнення розвивати свою мрію в майбутньому, а також сили, які їй потрібні були для того, аби пройти лікування. Це дало їй надію та оптимізм, коли вона найбільше їх потребувала. Ка-мей сказала: «Ця можливість була моєю мотивацією та силою, щоб пройти операцію та лікування!»