Назад

«Компот» в Одесі зібрав 57 тисяч грн для проекту Здійсни мрію

Зірки Школи підтримали акцію Здійсни мрію і Компоту в Одесі

День захисту дітей 1 червня цього року команда кафе «Компот» на Дерибасівській присвятила проекту Здійсни мрію, - вони збирали кошти на благодійність та провели арт-марафон #моядитячамрія.

Родини з дітьми бавилися у новопобудованій дитячій кімнаті кафе, та малювали свої мрії. Вся вітрина на Дерибасівській перетворилася на стіну мрій.

Всі кошти від продажу дитячого меню у цей суботній день у кафе Компот в Одесі передали проекту “Здійсни мрію” — у фонд “Ти не один” 1+1 Media. Вдалося вторгувати 57 тисяч гривень.

Підтримати акцію прийшли друзі проекту Здійсни мрію - актори серіалу Школа, які надихнули маленьких відвідувачів мріяти без меж. Разом з ними, а також з маленькими відвідувачами до арт-марафону #моядитячамрія долучився і ресторатор Савва Лібкін.

Акцію на своїх сторінках у соцмережах анонсували куратор проекту Здійсни мрію, ведуча ТСН Лідія Таран та ведучі 1+1 Руслан Сенічкін, Людмила Барбір та Єгор Гордєєв, а також актори серіалу Школа.

Інна Дворська, СЕО компанії «Ресторани Савви Лібкіна», каже: "Цінності українців стають все більш європейськими. Діти і сім'я стають в центрі уваги і турботи. Проект «Здійсни мрію» і Уроки мрій для дітей — це про цінності і про наше майбутнє покоління. Про те, що потрібно не тільки вміти чути і слухати наших дітей, а й вчити їх мріяти більш глобально без обмежень. І допомагати, звичайно".

Найчастіше маленькі одесити мріяли про домашніх тваринок, мир, польоти в космос та побачити пінгвінів. Усі ці малюнки дитячих мрій та ще понад 100 000 інших стануть основою кольорового Променю мрій, який полетить до зірок у Всесвіт. Промінь підтримує Національний центр управління та випробувань космічних засобів Державного космічного агентства, і вони готують до передачі високоточний сигнал із зашифрованим посланням про мрії маленьких українців та їхніми малюнками.