Назад

​Краматорськ долучився до арт-марафону #МояДитячаМрія

Куратор проекту Лідія Таран разом з командою “Здійсни мрію” та UNICEF завітали до Краматорська та зібрали сотні дитячих мрій

21 та 22 січня до Краматорська приїхала команда проекту Здійсни мрію, благодійний фонд “Ти не один”, представник UNICEF Ніна Сорокопут та професійна ілюстраторка Катерина Овсієнко, аби долучити дітей Донеччини до всеукраїнського арт-марафону #МояДитячаМрія. Команда влаштувала у кінотеатрі благодійний показ мотиваційного пригодницького фільму “Шлях додому” для дітей-переселенців. А також зробили для усіх подаруночки: набір для творчості та аркуші #МояДитячаМрія. Усе заради того, щоб діти малювали свої мрії та не боялися мріяти без меж!

Після цього команда проекту завітала до маленьких пацієнтів дитячої лікарні. У компанії з аніматорами, професійними ілюстраторами та феєю проекту, настрій малечі значно покращився. Вони розповіли про свої найзаповітніші мрії: стати модним стилістом, кухарем, побувати на морі, побачити справжніх дельфінів, покататися на єдинорозі та винайти бактерію від усіх хвороб на світі.

“Сподіваюся, що наш проект допомагає дітлахам наблизитися до своїх мрій і швидше одужувати. Адже мріючи, дитина відволікається від сумних думок. Ця своєрідна психотерапія, дійсно потрібна і дітям, і їхнім рідним, і лікарям», - запевняє куратор проекту Лідія Таран.

А для того, щоб показати дітям різницю між мріями та бажаннями, і розповісти, як правильно мріяти та будувати шлях до реалізації своєї мети, Лідія Таран разом з командою помічників завітали до учнів загальноосвітньої школи №9. Там вони влаштували справжній сюрприз: діти малювали свої мрії прямо на стінах школи! Різнокольорові мрії справді прикрасили шкільні коридори: тут і ракети, і єдинороги, і гори, і мирне небо, і перемога над хворобами. Краматорськ став першим містом, куди команда проекту вирушила у Новому 2019 році. До цього у турі арт-марафону #МояДитячаМрія вже вдалося зібрати 90 000 малюнків дитячих мрій. Уже навесні всі вони полетять Променем мрій у космос! Долучайтесь і Ви до нашого арт-марафону - малюйте з дітьми їхні заповітні мрії та викладайте у соцмережах з хештегом #МояДитячаМрія. Ваші малюнки також стануть частиною неймовірного Променю мрій!