Назад

Лідія Таран презентувала співпрацю з Міжнародними Авіалініями України МАУ та Panorama Club.

Напередодні Дня захисту дітей Міжнародні Авіалінії України МАУ і Panorama Club запускають благодійну акцію для проекту “Здійсни мрію” у рамках програми «Під крилом».

З 1 червня проект Здійсни мрію стає учасником благодійної акції від МАУ, аби подорожі по всьому світу зробити доступнішими для маленьких мрійників. Для здійснення мрій наших підопічних, ми вже відвідали 10 країн світу. Попереду ще Англія, Шотландія, Японія, США та багато інших. “У нас дедалі більше з’являється мрій пов’язаних з польотом. Діти летять за здійсненням своїх мрій, і це допомагає їм одужати” - зазначає куратор проекту, телеведуча Лідія Таран.


Аби допомогти втілити ці мрії, Чарівником може стати кожен клієнт МАУ, який купує квиток, реєструється на сайті та стає учасником Панорама Клаб Мау. За перельоти та користуванням послугами компанії, пасажир отримує так звані милі - авіаційну валюту. Їх і перераховуватимуть на рахунок благодійного фонду “Ти не один” 1+1 медіа. Кожна миля, яку пасажири МАУ пожертвують на цю програму, буде витрачено на авіаквитки для мрійників – маленьких пацієнтів, які боряться за своє життя і потребують цілющих емоцій від здійснення мрії. В компанії кажуть - їх надихнув європейський досвід.

“Це не про МАУ, це про людей, про кожного, хто може допомагати. У мене була можливість спілкуватися з батьками дітей, яких ми рятували - і я вам скажу це надихає”, - поділився віце-президент з комерції МАУ Сергій Фоменко Разом з нами в акції беруть участь фонд Таблеточки та Центр дитячої кардіології та кардіохірургії. До пожертв може долучитися кожен пасажир МАУ, а перераховувати милі можна вже з 1-го червня. Подорожуйте світом, та допомагайте здійснювати мрії маленьких пацієнтів!

https://tsn.ua/video/video-novini/mau-prezentuye-onovlenu-blagodiynu-programu-pid-krilom.html?fbclid=IwAR15wtkmMQGfQjFjQ6Fx15ytskxARSgm2IRWpfyU7OECF9V8k0y7Csm7x_I