Назад

Лідія Таран здійснила мрію Аннусі Гнатишин!

Здійснилась перша мрія нашої Аннусі Гнатишин! Дівчинка зустрілась зі своєю Феєю – Лідією Таран!

Анютка захоплюється добрими справами, які робить телеведуча і дуже хотіла побачити її та поспілкуватись. Дівчинка обіймає телевізор, коли випуск новин веде Ліда.

Кураторка «Здійсни мрію» влаштувала сюрприз для Ані! Разом з мамою Валентиною, та молодшою сестричкою Маринкою, дівчинка поїхала до незвичайного інтерактивного парку-музею – Історії землі. Діти із захватом роздивлялись скульптури мамонтів, черепах, носорогів та інших тварин. І тут несподівано, немов справжня фея, з’явилася Ліда!

Малеча стрибала від захвату! Після теплих обіймів, ведуча з дівчатками вирушила на прогулянку – катались на іграшковому потязі, бавились на дитячому майданчику, годували страусів, потрапили до порталу майбутнього та спостерігали за левами й тиграми. У порталі майбутнього, поклавши ручки на чарівну сферу, Аня загадала, щоб усі дітки у світі одужали!

Після насиченої прогулянки – вечеря, спілкування та обмін подарунками. Фея Лідія Таран привезла зимові речі, іграшки для розвитку та подарунковий сертифікат на пральну машинку! У Аннусі для Ліди також був подарунок – ікона, яку мала покрила лаком сама. Дівчинка знала, що колись зустріне фею, бо та обіцяла їй зустріч, і готувала презент.

Також малеча попросила Лідії передати привіт своїй Чарівниці Людмилі Барбір. Їй, під час благодійного марафону Сніданок з 1+1 до Дня Святого Миколая, дівчинка розповіла про свою другу мрію – мати теплу оселю.

Цю мрію проєкт «Здійсни мрію» вже скоро здійснить – ми робимо ремонт в домі родини, і вже завершуємо його.

Фея, Лідія Таран, приїхала на Івано-Франківщину не тільки зустрітись з Аннусею, а й з місією проінспектувати ремонт. У будинку вже встановлено новеньку ванну, бойлер, нові металопластикові вікна, проведено опалення й тепла підлога. Лідія приїхала якраз тоді, коли підрядники готувалися до фасадних робіт – лагодили сходи, встановлювали водовідлив на вікнах та фарбували стіни.

Окремий виклик для команди – криниця! Через виснаженість природних ресурсів, неможливо було бурити свердловину далі, ніж на кілька метрів. Але вода буде! Щоб дістати до неї, експерти копатимуть криницю вручну, протягом 5-6 днів.

Поки триває ремонт – Аннуся, її сестричка, мама та бабуся живуть в готельному комплексі неподалік Івано-Франківська.

Пряму трансляцію з Анютою Гнатишин чекайте у Сніданок з 1+1 у вівторок, 12 жовтня!

P.S. Дякуємо Чарівникам – Парк Історії Землі та ресторану «Прованс» за гостинність! ❤