Назад

Маленька Клаудія з Італії перетворилася на чарівного метелика

Здійснилось найбільше бажання Клаудії з Італії: літати, як метелик

Клаудії 6 років. Всього лише у 2 роки і 9 місяців вона захворіла на лейкемію. Її життєрадісність зникла, вона завжди була сумною, сонною і не мала апетиту. «Дев'ять нескінченних місяців хіміотерапії, після яких ми повернулися додому з надією на те, що відновимо своє звичайне життя. Але їй не можна було гратися, ніяких закритих або переповнених місць, ніяких друзів… Вона знову відчула себе у клітці, і мала сильне бажання літати», – розповідає мама Клаудії.

Коли Клаудія зустрілася з добровольцями Make-A-Wish, вона прошепотіла їм: «Моє найбільше бажання - це літати, як метелик».

Волонтери об'єднали всі свої творчі ідеї, щоб організувати дійсно унікальний та незабутній досвід. Власник Парку пригод EurPark у Римі був дуже зворушений історією Клаудії і надав повністю свою підтримку.

Її бажання здійснилося 22 червня 2017 року. У цей чарівний день парк був наповнений кульками, квітами та метеликами. Вони були всюди, навіть килим з трави виклали для Клаудії у вигляді метелика. На приїзд головної героїні очікували добровольці «Make-A-Wish», співробітники парку, фотограф та оператор, а також візажист, який був готовий перетворити Клаудію в прекрасного метелика.

Коли дівчинка прибула, вона не могла повірити своїм очам! Те, що вона побачила, було далеко поза її очікуваннями. Вона дійсно перетворилася на справжнього метелика! Як тільки Клаудія була готова, вона нарешті змогла злетіти і відчути справжню свободу!

Усмішка осяяла не лише обличчя Клаудії, але і її батьків. А в душі запанувала невимовна радість від здійснення її щирого бажання, що подарувало їй новий погляд на життя!