Назад

Арт-стіна #МояДитячаМрія

У середу, 27 червня о 12:00 в Києві на Пейзажній алеї біля Національного музею історії України (Володимирська, 2) відбудеться презентація арт-марафону #МояДитячаМрія. Зустрічає Ліда Таран. До свята буде встановлено велику арт-стіну – це 12 м завдовжки і 2,5 м заввишки. На ній кожен зможе зобразити свою мрію так, щоб побачив цілий Всесвіт! Допомагатимуть 10 художників-ілюстраторів. Всі ці малюнки потім стануть частиною дивовижного кольорового Променю, що буде зітканий зі 100 000 мрій, і напередодні Нового року, полетить до зірок! Бо ми віримо, що візуалізація мрій, їх усвідомлення, - це шлях до здійснення! Картинки мрій оживають в реальному житті.

Проект «Здійсни мрію» спільно з Українською маркетинговою групою провели унікальне дослідження «Про що мріють українські діти?».Результати нас приголомшили: лише 10% маленьких пацієнтів мріють без обмежень і без бар’єрів, 90% мають практичні бажання, здебільшого матеріальні. Серед здорових дітей цифри: 5% і 95% відповідно. При цьому, на щастя, 63% усіх дітей вірять в диво.

Яким би не був меркантильним світ дорослих, все ж таки майбутнє починається з мрії – без кордонів і аж до зірок! І дитячі мрії створюють наше майбутнє. Всі винахідники – це мрійники. Мрія зцілює.

«Пам’ятаю, в дитинстві коли ми розповідали свою мрію дорослим або друзям, ділилися чимось сокровенним, нам часто говорили образливий вислів: «Та ну, розмріявся!», а потім ще й насміхалися. І так сталося, що серед нас і наших дітей виявилося дуже мало мрійників, які вміють мріяти без кордонів, без умовностей, які можуть побачити свою велику мету в житті і йти до неї! Але планета відкриває обійми тим, хто не боїться мріяти» - поділилася Лідія Таран, куратор проекту «Здійсни мрію».

Ми разом надихнемо дітей мріяти, особливо тих, хто бореться за своє життя, - бачити нові горизонти, не здаватися, наповнювати свої дні фарбами та радістю.

Більшість дітлахів захоплюються творчістю, тому їхню уяву можна увікнути через малювання. Тож ми поєднали малювання і мрії та створили арт-марафон #МояДитячаМрія. З нами неймовірні ілюстратори: Анна Ломакіна, Ольга Кузьмук, Альона Самофалова, Катерина Овсієнко, Анжеліка Дмитренко, Тетяна Синявська, Надія Букіна, Олександра Дика, Іванна Орлова, Юлія Сулима.Наша місія – зібрати 100 000 малюнків мрій і звернути увагу 100 000 чарівників, які можуть допомогти подарувати радість здійснення мрій дітям. Восени розпочнеться тур арт-терапії у 7 міст України – до лікарень та шкіл. До нас приєднується табір Артек, який зможе передати до кінця літа близько 13 000 мрій та ін. Ми відкриті до всіх. Малюйте свою мрію у соцмережах і ставте хештег #моядитячамрія.

Стіна працюватие щодня з 11:00 до 19:00 – до 30 червня включно. На події буде працювати Відкритий Мікрофон для оголошень про свої мрії. У програмі: аніматори, музика, солодка вата, зефір, морозиво, лимонад.

Ознайомитись з дослідженням можна за посиланням – https://wish.1plus1.ua/news/pro-so-mriut-diti

Відео з презентації дослідження «Про що мріють діти?» - тут https://www.unian.ua/multimedia/video/press/10031351-dvizhenie-ispolni-mechtu-predstavlyaet-pervoe-unikalnoe-issledovanie-mechty-ukrainskih-detey-i-obyavlyaet-start-art-marafona-moyadityachamriya.html