Назад

Мріяти більше: проект Здійсни мрію випустив ексклюзивний набір стікерів в Телеграм

Ілюстратори проекту створили мотиваційні стікери для користувачів месенджеру

Відтепер користувачі мережі зможуть обмінюватися мотиваційними наліпками, які створили арт-фея Здійсни мрію Анна Ломакіна та ілюстратори проекту – Еліна Елліс і Ольга Кузьмук.

Лідія Таран, куратор проекту Здійсни мрію, перша завантажила собі набір стікерів: «Ми все більше часу проводимо в інтернеті, і навіть з дітьми листуємось в месенджерах. Тому наша команда вирішила створити стікери, які постійно нагадуватимуть користувачам мережі про їхні мрії і допоможуть мріяти більше. Тепер, листуючись з кимось близьким, ви зможете підбадьорити його наліпкою з рожевим єдиноріжкою, ракетою чи променем мрій, або ж одним з мотиваційних надписів».

Зараз у наборі 22 стікери. Та команда проекту планує поповнювати пакет мрійливими наліпками і запрошує приєднатися до їхнього створення художників та ілюстраторів! Для цього необхідно написати команді на сайт у розділ «Допомогти» - http://wish.1plus1.ua/help

Відома британська ілюстраторка Еліна Елліс, яка нещодавно приєдналася до проекту Здійсни мрію, також створила декілька стікерів: «В дитинстві ми любили наліпки і клеїли їх всюди, навіть собі на лоб! А в цифрову епоху їх замінили стікери в месенджерах. Картинки позитивні і кожна несе певний посил. Вони допомагають задуматись про свою мрію. Маю надію, що кожен відправлений стікер надихне мріяти ще більше дітей і дорослих!».

Пакет наліпок можна завантажити безкоштовно за посиланням - https://t.me/addstickers/wish1plus1