Назад

Найкращий футбольний клуб Європи проведе курси для українських дітей

Ведучі програми «Профутбол» на телеканалі 2+2 Олександра Лобода та Ігор Циганик взяли участь у прес-конференції з нагоди запуску футбольних курсів від тренерів Real Madrid Foundation в Україні.

Ведучі програми «Профутбол» на телеканалі 2+2 Олександра Лобода та Ігор Циганик взяли участь у прес-конференції з нагоди запуску футбольних курсів від тренерів Real Madrid Foundation в Україні.

"Real Madrid Foundation функціонує вже понад 20 років. Футбольні навчальні заклади від академії Реалу існують у 73 країнах, охоплюючи понад 34 000 дітей з різних куточків світу. Це велика честь для нас анонсувати початок партнерства і з Україною. Я сподіваюся, що учасники отримають незабутній досвід, зустрівшись із професійними тренерами нашої академії та навчаючись згідно методології цього клубу",- прокоментував керівник соціального фонду Реалу Андрес Мунтанер.

Фундація надає п'ять безкоштовних місць для дітей благодійного проекту "Здійсни мрію".

Футбольні курси пройдуть з 5 по 16 квітня в Києві. Всі вилучені кошти команда організаторів спрямує на відкриття соціальної футбольної школи в Україні наступного року, аби діти із соціально вразливих сімей мали змогу навчатися, грати, а можливо, й колись прославити Україну на світовій футбольній арені.

"Такі заходи, які проводить Фундація Реалу – надзвичайно важливі. І я вдячна організаторам Sport Events Management, які надають п'ять безкоштовних місць діткам проекту "Здійсни мрію". Це означає, що п'ятеро дітей з різною долею (переселенці, сироти, з зони АТО, з багатодітних сімей) отримають цей незабутній шанс і здійснення великої мрії, яка змінить їхнє життя. Шанс, який змусить їх посміхнутися. Саме вони зможуть зустрітися і зіграти на полі разом з представниками найбільшого клубу світу, Реалу. Ми обов'язково будемо стежити за успіхами хлопців і подивимося, можливо, хтось із них стане відомим футболістом та новим кумиром мільйонів вболівальників", - відзначила телеведуча Олександра Лобода.

"Потренуватися із тренерами цього великого клубу, відчути себе справжнім футболістом, наблизитися до світової топ-команди, Реалу – це мрія багатьох хлопчаків. І така співпраця – це новий крок вперед, спроба побачити і відчути, як працюють великі футбольні клуби світу", - вважає Ігор Циганик.