Назад

Оля Полякова на марафоні «Здійсни мрію» закликала людей не боятися благодійності

Оля Полякова на благодійному марафоні «Здійсни мрію» розповіла, як люди можуть допомагати один одному

19 грудня, у день Святого Миколая, у студії ранкової програми «Сніданок 1+1» відбувся благодійний марафон «Здійсни Мрію», метою якого є зібрання грошей для здійснення мрій важкохворих дітей.

Щоб підтримати та взяти участь у марафоні до прямого ефіру завітали - Дмитро Шуров, Тіна Кароль, гурт «Время и Стекло», а також Оля Полякова, яка розповіла про важливість благодійності в нашому житті.

За словами Полякової, багато людей вважають, що на благодійність потрібні великі гроші, а давати лише 1-10 гривень – це принизливо. Співачка зізналась, що раніше і сама так вважала, що якщо просять в неї гроші, то необхідно давати величезну суму.

«Дуже багато людей вважають, що благодійність - це дорого, і їм соромно, ніяково відправити лише 10-20 грн. Я сама так думала, що, якщо до мене звертаються, то я повинна дати мільйон гривен, а стільки грошей я надати не можу, і це для мене було трішки, як кажуть, не зручно», - заявила Полякова у студії «Сніданку».

Артистка також закликала всіх людей до доброї справи, до благодійності, яка здатна допомогти людям отримати шанс на здорове, гарне, щасливе майбутнє та повірити в те, що мрії здійснюються.

«Я хочу звернутися до всіх людей і сказати, що благодійність – це, коли велика-велика кількість людей по трошки по 1-2 гривні збирають. Благодійність - то не є великі гроші, ви можете навіть невелику кількість відправити, а уявіть скільки це буде, коли це роблять мільйони людей», - висловила свою думку з приводу благодійності Оля Полякова.

Нагадаємо, що на благодійному марафоні «Здійсни мрію» вдалося зібрати понад мільйон гривень на здійснення мрій маленьких пацієнтів. Свої лоти презентували: Катя Осадча, Дмитро Шуров, Тіна Кароль, Іраклі Макацарія, Павло Вишняков, Монатік, Володимир Зеленский, Олена Кравец, Деніс Берінчік, Дмитро КомаровКамалія, Анна Трінчер, Влад Яма, Ольга Навроцка та інші зірки.