Назад

Руслан Сенічкін здійснив мрію хлопчика прямо у студії програми «Сніданок з 1+1»

Мрії збуваються: Руслан Сенічкін здійснив мрію хлопчика та зробив з нього справжнього «шеф-кухаря»

Телеведучий програми «Сніданок з 1+1» Руслан Сенічкін до своєї телевізійної кухні запросив хлопчика – 11-річного Костю Бурлаку, у якого складне генетичне захворювання, і якому щодня доводиться приймати безліч медичних препаратів. Але, крім мрії про одужання, у хлопчика є ще одна - стати шеф-кухарем. Костя дуже обожнює готувати, особливо солодке.

Одного дня хлопчик вирішив долучитися до арт-марафону під хештегом МояДитячаМрія, яку започаткував проект «Здійсни Мрію», і намалював свою мрію, на якій зобразив себе у ковпаку для кухарів та написав: «Я хочу стати шеф-кухарем».


Руслан Сенічкін з великим задоволенням вирішив допомогти Кості наблизитися хоч трішки до його мрії і залюбки з хлопчиком приготував рогалики-моргалики.

Під час готування страви Костя розкуто почувався на зірковій кухні поруч з телеведучим і відчував себе справжнім господарем. Знав які інгредієнти необхідні для печива, та в якій кількості, жартував з Сенічкім та переказував вітання друзям.

«Костю, ким ти ще мрієш стати? – спитав у хлопця Руслан. - «Я, наприклад, хотів стати водієм тролейбуса, і ще мріяв стати шеф-кухарем», - додавав Сенічкін.

«А я водієм таксі» – відповів хлопчик з усмішкою на обличчі.

На цьому приємні моменти для Кості не припинилися. На згадку про цю кулінарну пригоду хлопцю залишилися не лише фото і відео, а фартух шеф-кухаря з іменем Кості, який йому подарував Руслан Сенічкін. Костя був дуже вражений та радісний.


Нагадаємо, що 19 грудня, у день Святого Миколая, проект «Здійсни мрію», метою якого є здійснення дитячих мрій, у прямому ефірі «Сніданок 1+1» розпочав благодійний марафон, на якому були представлені зіркові лоти від Тіни Кароль, Павла Вишнякова, Володимира Зеленського, Дмитра Комарова, Олені Кравец, Іраклі Макацарія, Дмитра Шурова та інших зірок.

Загалом під час марафону було зібрано 1 120 000гривень.Всі кошти підуть на здійснення мрій тяжкохворих дітей, які борються за своє життя і майбутнє.