Назад

«Сніданок з 1+1» проведе благодійний марафон для допомоги важкохворим дітям проекту "Здійсни мрію"

Третій рік поспіль в День святого Миколая, 19 грудня, «Сніданок з 1+1» в прямому ефірі проведе благодійний марафон, виручені кошти від якого підуть на здійснення бажань тяжкохворих дітей - підопічних проекту «Здійсни мрію».

Починаючи з 6.30, протягом тригодинного марафону до студії «Сніданку» завітають зіркові гості, які нададуть власні ексклюзивні подарунки для благодійного онлайн-аукціону. Так, будь-який бажаючий може позмагатися за особисту зустріч з примою-балериною Національної опери і суддею «Танців з зірками» Катериною Кухар, індивідуальний матер-клас ведучого від Алли Мазур, рукавиці від легендарного воротаря київського «Динамо» Олександра Шовковського, а Руслан Сенічкін розіграє участь у зйомках власної кулінарної рубрики «Правила сніданку». Свої лоти також нададуть Дмитро Комаров, MONATIK, студія «Квартал 95», DZIDZIO, Ахтем Сеітаблаєв, Андре Тан, Олександр Авраменко, Гарік Корогодський, Савва Лібкін і багато інших.

«Благодійні марафони стали вже доброю традицією для« Сніданку». Над ними наша команда працює з особливим натхненням. Ми вдосконалюємо цю складну телевізійну форму. Увага глядачів і зібрані під час ефіру кошти - це особлива нагорода для нас, - зазначає керівник «Сніданку з 1+1» Юлія Жмакіна. - Ми раді, що з кожним разом кількість наших однодумців зростає, і до цієї ініціативи долучається все більше відомих людей, які надихають своїм прикладом. У День святого Миколая кожен може стати чарівником і подарувати диво тим, кому це так необхідно».

Торги триватимуть цілий день на сторінці «Сніданку» в Facebook і завершаться о 19:00. Купити подарунок від зірки зможе кожен, хто запропонує найбільшу суму і перерахує її на рахунок благодійного фонду «Ти не один».

Всі зібрані за подарунки кошти будуть спрямовані на здійснення бажань тяжкохворих дітей з проекту «Здійсни мрію», покликаного дарувати радість і здійснювати великі бажання тисяч маленьких пацієнтів з усієї України, для яких кожен прожитий день - це диво. Позитивні емоції дозволяють їм хоч ненадовго забути про процедури, біль і хвороби, позитивно впливають на життєві показники і на процес лікування, дарують надію та віру в краще. Куратори проекту - Олександра Лобода і Лідія Таран.