Назад

Теледебют : 9-річний Андрій Диренко став актором популярного серіалу

Лідія Таран вмовила команду серіалу «Одного разу під Полтавою» написати єдину дитячу роль для підопічного благодійного проекту.

Днями здійснилась мрія 9-річного Андрія Диренка, - хлопець зустрівся з улюбленими героями популярного українського телесеріалу «Одного разу під Полтавою». Напередодні цього, куратор проекту, Лідія Таран, зустрілась зі знімальною групою серіалу і домовилась про роль для Андрійка.

Підготовка до здійснення мрії почалась з кардинальних змін у сценарії одного з епізодів. Вперше в серіалі повинна була з’явитись дитяча роль. Андрій мав зіграти сільського розбишаку, якого герой Юрія Ткача зустріне на ярмарку. Для довершеності образу новоспеченому актору дали білу майку і картатого картуза. Камера! Мотор! Справа пішла – наш підопічний так чудово вжився в роль, що здавалось, це не перша кінозйомка в його житті. Сподобалось всім – і самому хлопчику, і всій знімальній групі!Далі за планом – екскурсія майданчиком і знайомство з командою. Юний гість, захоплений всім, що відбувається навколо, пішов на цю прогулянку без звичних милиць. Але Юрій Ткач, який супроводжував хлопця, вчасно помітив це і підняв його на руки.

Всі, кого Андрій зустрічав, вітались з ним, як з давнім другом, потискали руку і обіймались.

«Серіал, який Андрійко дивився під час свого лікування, буквально допоміг йому перебороти хворобу», – каже Лідія Таран. Звістка про захворювання (ембріональна рабдоміосаркома малого тазу) дуже вплинула на хлопця. Він відмовлявся від лікування, кричав на лікарів і впав у депресію. І одного разу батьки Андрійка вперше за довгий час почули його сміх. Виявилось, Андрій сидів перед монітором комп'ютера і дивився серіал «Одного разу під Полтавою».

І так, серія за серією, настрій малечі почав покращуватись, він вже охоче приймав лікування і вже незабаром пішов на поправку. І коли ми попросили Андрійка взяти участь в нашому арт-марафоні #моядитячамрія і намалювати свою заповітну мрію, хлопець одразу взяв до рук олівці і намалював себе поряд з Юрчиком та Яринкою – улюбленими героями улюбленого серіалу.

Стільки разів Андрійко переглядав кожну серію, стільки разів уявляв, як зустрінеться з ними і як зіграє роль в одному з епізодів серіалу. І от, цим мріям настав час здійснитись! Всі ті, кого Андрій бачив на екрані, опинились поряд з ним і повождились так, ніби це не вони зірки, а ніби до них приїхала суперзірка!


Тепер в Андрія нова мрія – акторство. Він пообіцяв Юрію Ткачу серйозно подумати про курси молодих акторів. Що ж, мрії здійснюються, тому можливо через деякий час ми пробачимо юного актора в якомусь фільмі. А епізод з Андрійком ви зможете побачити вже в вересні. Не пропустіть!

Історія Андрія Диренка : https://wish.1plus1.ua/dreams/mrie-znatisa-u-seriali-odnogo-razu-pid-poltavou-ta-poznajomitisa-z-jogo-geroami-urcikom-ta-arinkou