Назад

Традиційне саджання городика в Школі Супергероїв із зірками 1+1

Напередодні дня захисту дітей до маленьких пацієнтів лікарні завітали ведучі Сніданок з 1+1 Валентина Хамайко та Олена Квітка і разом з малечею висадили городик.

Напередодні дня захисту дітей до маленьких пацієнтів лікарні завітали ведучі Сніданок з 1+1 Валентина Хамайко та Олена Квітка і разом з малечею висадили городик. Скоро на діток з усіх відділень лікарні чекатиме врожай томатів, капусти, салату, огірків, чорнобривців!

А доти супергерої разом з вчителем біології виходитимуть на майданчик та городик, спостерігатимуть як ростуть овочі, поливатимуть їх і прибиратимуть бур’ян.

Охочих зайнятись садівництвом було так багато, що біля городика поралися по черзі. А щоб малеча не сумувала - вчителі Школи влаштували для них справжню лабораторію, де діти спостерігали хімічні реакції у сучасному форматі, а також чарівну майстерню «Зілля Мавки», там малі робили букети, плели браслети.

Довідка. Літній майданчик у «Охматдиті» був створений силами благодійних проєктів 1+1 media - Право на освіту (кураторка Наталія Мосейчук) та Здійсни Мрію (кураторка Лідія Таран), а також глядачами та партнерами телеканалу 1+1.