Назад

У Києві презентували спецвипуск журналу Новое время і 1+1 media – «Мрії заради життя»

24 квітня, напередодні Всесвітнього дня бажань, у CEO Club Ukraine відбулась презентація колекційного спецвипуску журналу Новое время – «Мрії заради життя». Головним експертом видання став благодійний проект 1+1 медіа «Здійсни мрію».

Спецвипуск«Мрії заради життя» є частиною потужної соціальної інформаційної кампанії 1+1 медіа, мета якої навчити українців вільно мріяти заради руху суспільства вперед.

На презентації зібралися впливові представники середнього та великого бізнесу, артисти шоу-бізнесу та лідери думок із різних сфер, щоб більше дізнатися про благодійність майбутнього та всеукраїнський «рух мрій».

Зустрічали гостей ведучі 1+1 медіа та куратори «Здійсни мрію» Лідія Таран, Олександра Лобода, волонтер проекту Неля Шовкопляс. Серед спікерів були також чарівники проекту: генеральний менеджер Ради Банківської групи Альфа-Банку Іван Світек, голова громадської організації «Освіторія» Зоя Литвин, співвласники мережі ресторанів PESTO CAFE Сергій Олексієнко та Дмитро Погребицький.


Музикант Дмитро Шуров розповідав про свої мрії, а співачка та блогерка Jerry Heil заспівала пісню #моядитячамрія, присвячену арт-марафону проекту «Здійсни мрію». Дівчатка гурту DETKI танцювали, співалита ділилися з публікою своїми мріями. Також на презентації команда проекту представила NFC термінал для безконтактної (paypass) допомоги – 100% захищена благодійність.


«Ми вирішили зібрати на презентації тих людей, без яких проект «Здійсни мрію» не став би реальністю, а також інших бізнесменів, які можуть приєднатися до співпраці з проектом у майбутньому. Компанія 1+1 медіа готова до співпраці, щоб омріяні нами всіма зміни зробити реальністю» – прокоментувала подію директор маркетингових комунікацій 1+1 media та ідейний натхненник проекту Світлана Павелецька.

За три роки проект Фонду «Ти не один» «Здійсни мрію» втілив у життя сотні мрій маленьких пацієнтів та залучив 3,7 млн благодійних коштів. Реалізація дитячих бажань відбулися у 24 містах 10 країнах світу! За ініціативи благодійного проекту «Здійсни мрію» в українських школах та лікарнях було проведено 7 000 Уроків мрій, на яких дітей вчили мріяти безмежно і вголос, відображаючи свої мрії в малюнках. Відтепер такі уроки стануть частиною новітньої системи освіти. Щомісячно про проект «Здійсни мрію» дізнаються 32,7 мільйонів людей, а завдяки інформаційній підтримці журналу «Новое время» ця аудиторія постійно зростає.

Серед партнерів «Здійсни мрію» ФК Реал Мадрид, ФК Атлетіко, ФК Динамо (Київ), Міністерство освіти, Міністерство закородонних справ України, Альфа Банк Україна, ДСНС, Adidas, Національна Поліція України, Disneyland, Motiongate Dubai, Львівська майстерня шоколаду, МАУ, Turkish airlines, Pesto Café, Rozetka, Епіцентр, Укрзалізниця.

Повірили у силу мрії і стали чарівниками для маленьких підопічних проекту «Здійсни мрію» баскетболіст Майкл Джордан, Слава Медведенко, футболісти Кріштіану Роналдо, Лука Модрич, Андрій Ярмоленко, Даріо Срна, тренер збірної України по футболу Андрій Шевченко, Робот Софія, мотиваційний тренер Нік Вуйчич, режисер Ахтем Сеітаблаєв, венчурний інвестор AngelVest Марк Гінзбург, телеведучий Дмитро Комаров, співачка Тіна Кароль, популярні виконавці Monatik, Потап, група Время и стекло, Дмитро Шуров та інші.

У спецвипуску можна дізнатися практичні рекомендації від психологів та вчителів про те, як спонукати свою дитину мріяти. У ньому також розповідається про фрази, які ніколи не можна говорити своїм дітям, щоб не зруйнувати їх природнє вміння мріяти. Спеціального для цього видання було проведено інтерв’ю з Джамалою та Monatik, які поділилися своїми секретами та мріями. Також у номері «Мрії заради життя» засновник найбільшої компанії зі створення комп’ютерних ігор Максим Слободянюк розповідає про свою дитячу карту майбутнього.

Спецвипуск поширюється разом із основним номером «Нового времени», який надійшов у продаж 18 квітня. Діджитал версія доступна за посиланням - https://magazine.nv.ua/journal/3361-journal-no-14.html


Мрійники створюють світ, в якому ми будемо жити. Усе найкраще у цьому світі починається з того, що хтось зробив трішки більше, ніж від нього очікували.А допомагаючи дитині у здійсненні її мрії, ми замінюємо страх на впевненість, сум на радість, хвилювання на надію. Ми впевнені, що щаслива і здорова нація починається з мрії! Ставайте частинкою глобального світового руху, який змінює світ, зайшовши на сайт- wish.1plus1.ua!

Довідкова інформація:

Благодійний Фонд 1+1 медіа «Ти не один» заснований у 2017 році і об’єднує під своїм крилом три масштабні проекти: Здійсни мрію, Переможці, Право на освіту. Вони активно змінюють соціальну сферу та сприяють державним змінам, аби зробити життя українців кращим –https://fund.1plus1.ua/fund