Назад

Учасники шоу Танці з зірками долучилися до арт-марафону #МояДитячаМрія і намалювали свої мрії

Космічні подорожі, армія міньйонів, перевтілення у кота і нові види енергії - арт-марафон #МояДитячаМрія триває

У суботу, 8 вересня, в рамках фестивалю Family Day у Києві відбувся арт-марафон #МояДитячаМрія, ініційований проектом «Здійсни мрію». До фестиваля встановили велику арт-стіну, завдовжки 12м і заввишки 2,5м, на якій кожен бажаючий міг зобразити свою найзаповітнішу мрію.

Зустрічала гостей куратор проекту, фея Олександра Лобода. Вона розповіла, що мета цього арт-марафону – навчити українських дітей мріяти без меж. Адже, як показало нещодавно проведене дослідження, лише 5% дітей вміють по-справжньому мріяти. Решта ж плутає мрії з бажаннями, і всі їхні прагнення часто обмежуються матеріальними речами.

Також Олександра розповіла про вплив батьків на здатність мріяти: «74-76% дітей в першу чергу розповідають свої мрії батькам, але, на жаль, багато батьків самі обрізають їх, переконуючи дітей, що варто бажати чогось більш приземленого і реального. Але не варто забувати, що всі великі винаходи починалися з мрії, тому якщо ми хочемо, щоб наші діти зробили великі відкриття, давайте підтримувати і заохочувати всі їхні безмежні прагнення».

Місія арт-марафону – зібрати 100 000 дитячих мрій і на новорічні свята запустити їх у космос за допомогою світлового променю.

Надихнути гостей на мрії без обмежень завітала юна співачка Анна Петраш. Вона виконала пісню «Запали», а також намалювала свою мрію – посмішки на обличчях усіх людей. Арт-марафон також підтримали учасники шоу Танці з зірками: телеведучий Руслан Сенічкін та його партнерка Яна Цибульська, боксер Денис Берінчик і Катерина Білявська, учасник минулого сезону, актор і гуморист Юрій Ткач, а також учасниця конкурсу «Міс світу 2016», партнерка на Танцях з зірками телемандрівника Дмитра Комарова Олександра Кучеренко. Соцмережі зірок повняться фото і відео з події.

Телеведучий Руслан Сенічкін зобразив свою мрію і розповів про неї гостям: «На малюнку я поєднав мою дитячу мрію з теперішньою. В дитинстві я мріяв стати водієм зеленого тролейбуса, а зараз мрію танцювати, тому намалював зелений тролейбус, який їде на Танці з зірками».

Боксер Денис Берінчик мріє станцювати ніжний вальс на боксерському рингу, а актор Юрій Ткач – зіграти головну роль в голлівудському фільмі з Джонні Деппом.

Розповіді зірок про їхні мрії – перемога в шоу і над собою, здоров'я всіх людей на землі, вальс на боксерському рингу, будинок мрії, мир в Україні – надихнули гостей поділитися своїми заповітними бажаннями. А також діти, на прикладі знаменитостей, переконалися у тому, що навіть найнепередбачуваніші і найфантастичніші мрії можуть втілитися у життя.

Про те, наскільки важливо мріяти і як батькам розкрити дитину, надихнути її на мрії, розповів психолог проекту «Здійсни мрію» Володимир Миколенко: «Я закликаю всіх батьків звернути увагу на те, що від вміння мріяти залежить, чого досягнуть ваші діти у майбутньому. Якщо ви хочете, щоб ваші діти були особливі, щоб вони досягли неймовірних висот, дозволяйте та вчіть їх мріяти. Навчити мріяти дуже просто – починайте мріяти самі. І ніколи не смійтеся над мріями дітей, а навпаки – підтримуйте їх. І тоді у вас виростуть діти, які змінять цей світ на краще».

Після малювання своїх мрій, учасники Танців з зірками станцювали запальний хіп-хоп, до якого долучилися і відвідувачі арт-марафону. А після танцю Руслан Сенічкін пригостив маленьких гостей смачним зефіром. Впродовж дня працював відкритий мікрофон, і діти могли ще й озвучити свою мрію.

Протягом цього дня організаторам вдалося зібрати 397 малюнків мрій.

Найбільш вражаючі серед них – стати котом, винайти нові джерела енергії, познайомитися з мікіявками (Міккі Маусами), мати армію міньйонів, а ще, мрія, яку озвучили багато дітей – мир в нашій країні.

Загальний лічильник мрій арт-марафону #моядитячамрія вже наближається до 30 000 малюнків. Завдяки уроку мрій, який провели 4 вересня у багатьох школах країни, діти з різних міст і досі надсилають малюнки своїх мрій організаторам проекту.

Долучитися до арт-марафону може кожен. Для цього треба намалювати свою мрію і розмістити малюнок в соцмережах з хештегом #МояДитячаМрія.