Назад

Українець в Італії отримав не тільки бажаний гіроборд, але й неймовірні емоції

Вадиму 16 років, у нього лейкоз у гострій формі й величезне бажання жити. Більше року тому хлопець переїхав з мамою на лікування в Італію. Ця історія – про юнака, захопленого моторами для ралі та гіробордами.

Вадиму 16 років, у нього лейкоз у гострій формі й величезне бажання жити. Більше року тому хлопець переїхав з мамою на лікування в Італію.

Ця історія – про юнака, захопленого моторами для ралі та гіробордами.

18 листопада 2016 року, Вадим приїхав у містечко Сестола в провінції Модена, де його зустріли не тільки містяни, але й пілоти ралі. Лука Зеккіні, пілот і механік у Ferrari, зробив усе можливе, щоб хлопець насолодився новою роллю, про яку тільки мріяв, навіть не сподіваючись, що мрія здійсниться. Побачивши пілотів з їхніми машинами та з костюмом механіка для нього, Вадим не повірив очам. Він сміявся без упину та був на сьомому небі від щастя, особливо коли Лука запросив його сісти в машину й проїхати кілька кіл разом.

На цьому сюрпризи для юного українця не закінчилися. Жовто-синій болід із пілотом Ніколою Вачіаго подарували йому нові емоції: після катання з пілотом Вадим отримав такий бажаний гіроборд із написом Ferrari!

Цю мрію для хлопця здійснили працівники міжнародної організації Make a wish Italia Onlus