Назад

УСІЄЮ КРАЇНОЮ ДО МРІЇ

У мережі з’явилося відеозвернення спортсменів до Майкла Джордана, записане заради хворого юнака Дениса Куліша

Денисове бажання є справжнім викликом для проекту «Здійсни мрію» та чарівниць Саші Лободи й Лідії Таран. Воно здається дуже складним і недосяжним, але кожен крок на шляху до мети робить життя Дениса іншим – він думає про майбутнє, про здійснення мрії, про життя, а не про хворобу. Його мрія об'єднує багатьох добрих, сильних і неймовірних людей. Світ стає добрішим, і це надихає.

У жовтні цього року українські легенди баскетболу: екс-капітан національної збірної, дворазовий чемпіон НБА Станіслав Медведенко та член Президії ФБУ Олександр Волков – вийшли на паркет під час спеціального благодійного матчу заради Дениса. Вони зустрілися у баскетбольному поєдинку з командою Дениса та його друзів по секції, зібравши в залі багатьох небайдужих до цієї історії. Всі ці люди підтримують хлопця у його прагненні до найбільшої мрії в житті. Після товариського матчу спортсмени зняли спільне відеозвернення до Майкла Джордана, щоб привернути увагу легенди баскетболу до Денисової мрії. У відео велика команда гравців на чолі з Олександрою Лободою звернулася до Майкла із вірою, що він побачить це відео, зустрінеться з хлопцем і дасть йому сили і натхнення для життя.

Дивіться відео за посиланням:

Допомогти здійснити мрію Дениса Куліша може кожен!

Для цього:

1) поділіться цим відео у соцмережах;

2) тегніть тих, хто, на вашу думку, може допомогти зв’язатися з Майклом Джорданом або знає його друзів, знайомих, колег-журналістів, спортсменів, зірок, телеведучих, бізнесменів, доброчинців – усіх, хто міг би наблизити Дениса до мрії;

3) додайте хештег #ЗдійсниМрію

Ми віримо у силу людей та силу Фейсбуку. Знайдімо разом шлях до Джордана! Робіть репост просто зараз, розкажіть світу про мрію юнака! Він потребує нашої підтримки.

Читайте детальніше про історію Дениса на сайті.