Назад

Ведучі Сніданку з 1+1 змінили професію заради мрії 4-річного Ромчика Руслан Сенічкін, Олександр Попов і Неля Шовкопляс стали вчителями

Чотири суботи поспіль ведучі каналу 1+1 та зіркові друзі проекту Здійсни мрію ставатимуть вчителями і проводитимуть Уроки мрій для відвідувачів мережі ресторанів PESTO CAFE, аби здійснити мрію 4-річного онкохворого Ромчика та усіх дітей ОХМАТДИТу.

PESTO CAFÉ і проект Здійсни мрію організували благодійну акцію – їж піцу і допомагай! Мета якої зібрати кошти на втілення мрії чотирьохрічного Романа Навроцького – створити «СуперМобіль» і покататися на ньому. Цей транспортний засіб не тільки буде катати Романа, але й постійно допомагатиме маленьким пацієнтам столичного ОХМАТДИТу пересуватися між відділеннями і на уроки Школою Супергероїв. Це буде реальний електромобіль відомого французького автовиробника на 4 пасажирських місць і місцем для транспортування інвалідного візка. Мінівен з просторим салоном, великими вікнами. Швидкість - до 130 км /год. За ним буде закріплено постійного водія. Він готовий для безпечного та комфортного перевезення дітей по територирії лікарні на уроки чи процедури - між корпусами або якщо буде потреба - містом. В Охматдиті для нього вже підготовлене паркомісце з розеткою. Автомобіль буде декорований за малюнком хлопчика мрійника Ромчика.

У суботу, 13 квітня, відбувся перший урок в рамках акції. Маленькі благодійники прийшли на справжній урок, щоб навчитися мріяти без меж. У ролі вчителів – ведучі Сніданку з 1+1 Неля Шовкопляс, Руслан Сенічкін та Олександр Попов.

«Дуже важливо надихнути і дітей і дорослих мріяти без меж, показати, що мрії – це серйозно і необхідно у сучасному світі відкриттів» - поділилася Неля Шовкопляс, яка нещодавно стала волонтером проекту Здійсни мрію.

Стати художником, політати на ракеті, побачити травоядного динозавра, винайти ліки від раку – за найцікавіші і найоригінальніші мрії зіркові ведучі дарували дітям чарівні палички.

Триватиме акція до кінця травня у всіх ресторанах мережі Pesto Cafe - 5 гривень від кожної проданої там піци будуть перераховувати на здійснення мрії ромчика.

Потрапити на зірковий урок мрій можна 20 квітня та 4 і 11 травня.

Вже цієї суботи, 20 квітня, вчитимуть мріяти куратор проекту Здійсни мрію Олександра Лобода та ведучі Валентина Хамайко і Олексій Душка.