Назад

​Зустріч феї проекту “Здійсни мрію” Лідії Таран з учнями Новопечерської школи

Лідія Таран зустрілася з учнями Новопечерської школи разом з зірковими помічниками: боксером Денисом Берінчиком та юним кулінаром Данилом Ківою

У п'ятницю, 18 січня, учнів однієї зі столичних шкіл очікувала незвичайна зустріч - з куратором проекту “Здійсни мрію”, телеведучою Лідією Таран. Як правильно мріяти та здійснювати свої найзаповітніші мрії, бажати нематеріального і мислити глобально - про це розповідала куратор проекту, аби мрійників ставало все більше.

А ще на прикладі підопічних, чиї мрії вже здійснили за час існування проекту, Лідія Таран довела, що щира мрія має справді цілющу силу! “Коли ми справді мріємо, і справді цього хочемо - простір і час відкривають перед нами абсолютно нові перспективи. І навіть те, що здавалося в дитинстві недосяжним, і ми навіть боялися про таке подумати, але справді мріяли - все може здійснитися” - поділилась зі школярами Лідія Таран.

Аби навчити дітей мріяти без меж, куратор проекту запросила до школярів відомого українського боксера, срібного призера Олімпійських ігор 2011 та 2012 року, Дениса Берінчика. Він зізнався, що в дитинстві мріяв стати пожежником та рятувати людей. Проте згодом почав мріяти про боксерський ринг, і став активно тренуватися по декілька разів на день. Денис на власному прикладі показав, як важливо не лише мріяти, але і діяти! А щоб мотивувати школярів - дав їм потримати чемпіонські пояси.

Також до команди зіркових мрійників долучився ще один друг проекту “Здійсни мрію” - популярний фуд блогер Данило Ківа. Юний кулінар розповів, як щодня робить невеликі кроки, долаючи будь-які перешкоди, на шляху до здійснення своєї мрії. Наприкінці школярі поділились, що деякі мрії у них виникли просто під час мотивуючих виступів. “Хочу відкрити ресторан, бути відомою акторкою, грати за Манчестер Юнайтед та стати президентом України” - розповіли учні.


Новопечерська школа вже давно підтримує проект “Здійсни мрію”. На шкільних благодійних ярмарках учням та вчителям вдалося зібрати 58 тис. грн. А під час цьогорічного благодійного марафону в “Сніданок з 1+1”, школа за 150 тис.грн виборола один з лотів - виступ в школі мотиваційного тренера Ніка Вуйчича. Всі ці кошти підуть на здійснення мрій підопічних проекту. “Коли робиш добро, воно обов’язково до тебе повертається” - переконані учні.