Назад

Богдана , 17 років

Діагноз:
вроджена вада хребта та спинного мозку
Мрія:
Мріє навчитись танцювати
0 особи
зробили внесок
0 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%

У рамках проекту Здійсни мрію 17-річна Богдана Підберезна приїхала з Хмельниччини до Києва, щоб станцювати з талановитими хореографами Амадором Лопесом та Олегом Серафином.

Богдана прикута до візка, у неї вроджена вада хребта, а також серйозне захворювання нирок, тому її життя підтримують постійними процедурами гемодіалізу. Дівчина дуже позитивна, вона мріє навчитися танцювати та захоплюється творчістю студії Румберос.

"Про цю дівчинку мені розповів на моїй сторінці у Facebook її друг. Ми одразу вийшли на контакт з Амадором і почали планувати сюрприз!" – розповідає куратор проекту Лідія Таран.

Амадор Лопес та Олег Серафин, відомі хореографи та постановники, скасували всі репетиції та зйомки заради зустрічі з Богданою. Вони запросили її до своєї танцювальної студії Румберос і організували незабутній день. Богдана приїхала не з порожніми руками – вона сплела для Амадора і Олега іменні браслети з бісеру.

На подію Амадор запросив п’ятиразову чемпіонку світу з танців на візку Ілону Слуговіну. Вся група танцювальної студії закружляла Богдану під запальні ритми. Це був насичений майстер-клас, на якому дівчинка змогла вивчити нові танцювальні па. Для того, щоб Богдана повністю увійшла в образ танцівниці, стиліст студії створив їй літній образ – зачіску й макіяж. Потім Богдана з хореографами вирушили до Ботанічного саду, де весело провели час та провели фотосесію на згадку.

"Давайте об’єднуватись, творити добро, робити одне одного щасливими, щоб навколо було більше усмішок та щастя. Тоді наша Україна не просто вийде вперед, вона стане найкращою країною в світі!" – каже Амадор Лопес.Дивіться подробиці здійснення цієї танцювальної мрії у сюжеті ТСН: