Назад

Данилко Партола , 5 років

Діагноз:
двостороння сенсоневральна глухота
Мрія:
Данилко мріє чути, навчитись грати на синтезаторі і співати
0 особи
зробили внесок
0 грн.
зібрано з 80000 грн. необхідних
0%
Допомогти

Данилко народився здоровим усміхненим немовлям на радість своїй сім’ї. Але у віці 2 років малюку поставили діагноз - двостороння туговухість. Це означало, що хлопчик ніколи не зможе почути ні лагідного голосу матусі, ні сміху друзів, ні цікавих казок на ніч. Аби запобігти розвитку хвороби, малеча почав носити слухові апарати, щоб зберегти здатність чути і можливість розвиватись. Однак, слух все одно погіршувався і апарати вже не допомагали, у хлопчика дуже боліла голова від носіння цих приладів. А розмовляти він так і не став.

Нещодавно Данилкові зробили операцію і встановили два кохлеарних імпланти. Сама по собі кохлеарна імплантація дає лише можливість навчитися чути та розмовляти. Але також дуже важлива злагоджена та сумлінна робота не тільки самого Данилка, але й його сім’ї, аудіолога, сурдолога, сурдопедагога, хірурга, соціальних працівників, психолога, інженера-акустика. Це довгий і важкий шлях, який потрібно обов’язково пройти.

І ось Данилко став вчитись говорити. І навіть почав займатись музикою із вчителькою. Малюку настільки подобається це заняття, що він і сам хоче навчитись грати на піаніно і співати. У 5 років хлопець відкрив для себе зовсім новий неймовірний світ звуків! Мама вмикає синові багато пісень з мультиків, під які він полюбляє танцювати. А коли бере до рук мікрофон, то почувається справді щасливим. Тож Данилко мріє про своє піаніно-синтезатор та про свій особистий справжній, а не дитячий, мікрофон, аби він міг співати, як артист на сцені!

Мама Данилка виховує самотужки, батько не спілкується із маленьким сином. З медичних потреб зараз необхідно придбати мовний процесор для кохлеарного імпланта. У Данилка зараз стоїть тимчасовий б/в процесор. Це було зроблено, аби не втрачати час, щоб дитина розвивалась і звикала до звуків, які сприймає обладнання. Однак потрібно все ж таки мати новий процесор, аби мрія хлопчика про музику і співи втілилася у реальне життя. Щоб купити його, не вистачає 71 тисячу гривень. Допоможемо хлопцеві, і хтозна, можливо саме музика стане головною рятівницею у житті Данила!