Назад

Руслан Іщук, 8 років

Діагноз:
дитячий аутизм
Мрія:
Мріє побувати на морі
0 особи
зробили внесок
0 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%

8-річний Руслан — інвалід дитинства. Вони з татом, мамою та сестрою жили в Донецьку. Коли почався військовий конфлікт, сім'я переїхала в Ірпінь. А нещодавно, родину спіткала ще одна біда. Від нещасного випадку загинула мати Руслана. Тягар виховання дитини-інваліда та його сестри повністю ліг на батька Олександра.

Незважаючи на всі ці біди, батько не здається, а навпаки, має дуже стійкі наміри дати Руслану максимальні шанси позбутися симптомів серйозного розладу. Численні багаторічні обстеження в Інституті імунології та алергології Національного медичного університету встановили, що проблема Руслана викликана вірусами, що блокують задні частки головного мозку. Дитині призначили тривале і вартісне лікування імуноглобулінами, яке вже показало помітний прогрес.

У свої 8 років, через аутизм Руслан погано розмовляє, але постійно повторює одне й те саме слово – «море». Саме побачити його – дитяча мрія маленького хлопчика.

Нам вдалося організувати родині Руслана поїздку в Одесу. Хлопець вперше в житті побачив справжнє море. І те, що для багатьох з нас звична справа, для хлопчика стало справжньою казкою.

Та на цьому сюрпризи не закінчились. Хлопчику подарували можливість поплавати з дельфінами. Ця подія викликала у Руслана справжній захват, а приємні спогади залишаться з ним на все життя.


Дивіться подробиці у сюжеті ТСН:


Ні для кого не секрет, що сплески позитивних емоцій, так звані «емоційні пігулки», сприяють швидкому одужанню і є чи не найважливішим фактором у лікуванні дитячого аутизму. І саме такі «пігулки» дарують дітям організатори і учасники нашого проекту.

Не залишайтесь байдужими до важливих питань. Іноді, допомогти комусь набагато простіше. Внесок кожного – маленька перемога у боротьбі за мрію і життя дитини.