Назад

Надійка Березниченко, 13 років

Діагноз:
серцева недостатність; нестача гормону росту.
Мрія:
Мріє пройтись подіумом у дизайнерській сукні
0 особи
зробили внесок
0 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%

Надійка Березниченко – мила 13-річна дівчинка. Коли їй виповнилось 5 рочків, вона залишилась сиротою. Та невдовзі у неї з’явилась родина — її взяло під опіку подружжя, яке втратило свою маленьку дитинку. Але щастя тривало не довго.

Майже одразу у Надійки почали проявлятись численні проблеми зі здоров’ям. Втім, маму Олену це ніяк не налякало. Мужня жінка робить усе задля своє доньки, чого, на жаль, не скажеш про батька, який пішов з родини, покинувши двох дівчат боротись зі страшними недугами лише вдвох.

У Наді цілий «букет» хвороб і вроджених патологій: вроджена серцева недостатність, нестача гормону росту, грижі. Весь вільний час, мамині відпустки і шкільні канікули проходять у лікарняних палатах, а голова забита думками про виснажливі процедури.

Відволіктись від думок про хвороби дівчинці допомагає улюблене заняття – дизайн одягу. Вона малює ескізи суконь і мріє, що колись така гарна сукня буде і в неї.

Дізнавшись про захоплення і мрії Надійки, ми запросили її до Києва, на примірку до дизайнерки Ірини Діль. Надя вперше показала свої ескізи професійній кутюр’є.

Ірина разом зі своїми помічниками у притаманній їм манері дивувати та бути неповторними створили казку для дівчинки – пошили й подарували омріяну сукню. Вони навіть готують друге вбрання, яке потім надішлють Надійці поштою.

А ще дівчинка побувала в «задзеркаллі» найвідомішої події в Україні – разом із кураторкою проекту «Здійсни мрію», ведучою ТСН Лідією Таран Надя вийшла на подіум і демонструвала колекцію Ірини Діль Весна-Літо 2017 у рамках Ukrainian Fashion Week.

Тепер Надійка знає - мрії здійснюються.

У неї з’явилось багато сил боротись за головну мрію всього життя – бути здоровою, аби постійні скитання лікарнями і життя у палатах нарешті припинилось.

Кожен з нас може зробити свій вагомий внесок у здійснення мрій діточок, таких як Надійка. Не будьте байдужими, долучайтесь до проекту «Здійсни мрію». Можливо, саме ваш внесок змінить чиєсь життя.

Дивіться подробиці цієї fashion-історії у сюжеті ТСН: