Назад

Ізабелла Кочеткова, 13 років

Діагноз:
Хронічна ниркова недостатність ІІ-ІІІ ст., дисплазія нирок.
Мрія:
Мріє зустрітись з Тіною Кароль
0 особи
зробили внесок
0 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%

Чотири роки Ізабелла жила в лікарні. Сама, без батьків: мама, маленький братик і 10-річна сестричка залишились вдома у селі на Херсонщині. Класи і шкільні коридори дівчинці замінила лікарняна палата відділення токсикології ОХМАТДИТу. Тричі на тиждень по 5 годин вона була «прив'язана» до апарату гемодіалізу, що замінює нирку.

Весь цей час дівчинка не втрачала надіїї на повноцінне життя і повернення додому, до мами, сестрички і братика. Вона мужньо чекала шансу - донорської нирки, бо це єдина можливість вийти з лікарні і не залежати від гемодіалізу. Заради мрії повернутись до родини, вона мужньо терпіла болючі процедури, ходила на уроки до лікарняних вчителів, проходила всі необхідні передтрансплантаційні маніпуляції.

Рідного донора у Ізабелли немає, щоб зробити пересадку нирки в Україні. Тож порятунок міг бути лише за кордоном і лише за шалені для цієї родини кошти - 60000 дол. США. І дякуючи небайдужим людям, волонтерам, благодійним фондам порятунок для дівчинки став реальністю. Кошти на оплату пошуку донорського органу і операцію в Білорусі жертвували сотні людей. У червні 2016 року рахунок оплатилий іІзабеллу поставили в чергу очікування нирки. Півроку вона чекала дива.

У день перед Різдвом воно сталось. 6 січня подзвонили з лікарні і повідомили, що є донорська нирка для Ізабелли. Потрібно негайно протягом 10 годин привезти дівчинку в Мінськ. Працівники фонду "Крона", які опікували Ізабеллу в лікарні, терміново зібрали її і разом полетіли в Мінськ. Компанія МАУ надала безкоштовні квитки на літак для Ізабелли і працівника фонду. У Святвечір дівчинці була пересаджена нова здорова нирка.

Зараз дівчинка вже повернулась додому. Це велика перемога, але це лише початок шляху до нормального життя. Попереду тривалий післятрансплантаційний контроль і постійне прийняття препаратів, щоб не сталось відторгнення пересадженої нирки.