Назад

Ілля Опришко, 4 роки

Діагноз:
Нефробластома лівої нирки
Мрія:
Мріє побачити справжню косатку та океан
43 особи
зробили внесок
15550 грн.
зібрано з 500000 грн. необхідних
3.11%
Допомогти

Іллі 4 роки і він неймовірно позитивний хлопчик: допитливий, кмітливий та активний. А ще Ілля любить ходити у садочок і гратися там з друзями. Та не тільки. Хлопчик із задоволенням вчить і розповідає вірші, співає. Тому Ілля завжди з нетерпінням чекає святкових виступів у садочку, де він може проявити свої вміння.

У 2 роки Ілля вперше побував в Океанаріумі і побачив чарівних рибок та морських мешканців. Хлопчик так сильно захопився цим видовищем, що не відходив від скла акваріумів. Згодом Ілля побував у Дельфінарії й познайомився з благородними дельфінами.

Але справжній емоційний переворот трапився, коли хлопчик прочитав книгу «Маленький кит». Іллю вразило те, що кит виявляється дуже добрий, хоча він - величезний хижак. Тож, хлопчик разом з дідусем почав дивитися пізнавальні відео про морських хижаків, а саме про акул і косаток. І косатку Ілля вподобав найдужче! Він захоплюється її красою, розумом і вірить, що вона дуже добра. Тоді у Іллі з'явилась велика мрія -побачити справжню косатку в океані!


У липні 2018-го у хлопчика почав сильно боліти живіт. Наступного ранку мама повезла сина у лікарню і в той же день, після УЗІ, був оголошений діагноз - пухлина нирки. Іллі терміново була потрібна операція. 4-х річний хлопчик мужньо пройшов це випробування і тепер у нього немає однієї нирки. Цілих 9 місяців Ілля перебував у лікарні. Важко уявити, як маленький хлопчина стільки часу боровся за своє життя і перебував в лікарняних стінах.

Допомагали благодійники. Ілля – підопічний фонду «Таблеточки» і завдяки небайдужим людям у нього були всі необхідні для лікування ліки. А волонтери постійно приходили до відділення погратися з малечею.


Ілля, як завжди, розповідав їм про косаток, акул і риб. Про красу і запах моря, і про те, як виглядає океан. Старший брат хлочика якось був на відпочинку біля моря і говорив з Іллею по телефону. Хлопцю було так прикро, що він не може бути поруч з морем. Тому він попрохав брата: «Візьми мені косатку!». Але хорошої заміни для справжньої косатки не знайшлося.


Зараз Ілля у стані ремісії і лікується вдома. Раз на три місяці хлопчик проходить загальну перевірку. Нещодавно, у кімнаті Іллі пофарбували стіни в бузковий колір. І коли хлопчик зайшов у кімнату й поглянув навкруги, то сказав: "Не вистачає лише косатки".

У Іллі невимовно красива і щира мрія. Ії здійснення принесе хлопчику справжнє щастя. І саме таке щастя потрібне йому, аби продовжувати боротися зі хворобою.


23 грудня 2019 року Іллюша став на крок ближче до втілення своєї мрії. Ми зробили все, аби маленький мрійник не здогадувався про мету подорожі до Києва: сказали що нібито запросили усю родину Опришко, як поважних гостей, на концерт Різдвяні історії з Тіною Кароль, де будуть виступати улюблені виконавці хлопчика. Казкова зимова атмосфера навколо так зачарувала Іллю, що той не помічав камер, які намагаються зловити кожен його крок.

Прибувши за призначенням – перший ряд, прямісінько біля сцени, Іллюша почав з захопленням розповідати про свою мрію. Хлопчик бажає не просто побачити косаток, а зберегти їхній вид. У свої 4 роки він стурбований сьогочасним станом океану та його забрудненням.


Хлопчик із захопленням дивився концерт — таку велику сцену він бачив уперше, аплодував улюбленим артистам та підспівував. Коли до нього підійшла берегиня проєкту «Здійсни мрію» Тіна Кароль, то розумний Ілля зрозумів, що ось зовсім скоро трапиться якесь диво, тому затамував подих і чекав.

Під час концерту на сцену несподівано виходить кураторка проєкту «Здійсни мрію» Лідія Таран і тисячам глядачів розповідає про мрію підопічного Іллі — поїхати до океану і побачити косатку. А потім берегиня проєкту Тіна Кароль і фея Лідія Таран спустилися до мрійника у зал і вручили Іллюші сертифікат на здійснення його мрії! У сертифікаті зазначено, що Ілля відправиться в одну з трьох країн – Норвегію, Ісландію чи Іспанію – ми оберемо разом, і побачить косатку! А коли кураторка проєкту Лідія Таран сказала Іллі, що його мрія допоможе косаткам, які, на жаль, вимирають у живій природі, — мрійник заявив: «Авжеж вони вимирають, бо люди забруднюють океан!». Цей дорослий коментар маленького Іллі викликав хвилю оплесків залу.

«Коли команда Таблеточок, завдяки якій у Іллі були всі необхідні ліки, розповіли мені про його мрію, то я була вражена, що хлопчик не просто захоплюється красою косаток, а й переживає за них — не хоче аби вони вимерли, як динозаври чи мамонти. Це насправді велика рідкість, коли 4-річна дитина виявляє таку усвідомленість і співпереживання до навколишнього світу. Тому ми з чарівниками щасливі готувати здійснення цієї мрії і вже розпочали консультації із Всесвітнім фондом Природи WWF!» - коментує телеведуча 1+1 Лідія Таран.

Тепер на хлопчика чекає океан, цікава подорож та зустріч з омріяними косатками. Чекаємо вдалий сезон! Дякуємо всім чарівникам, що допомогли нам реалізувати мрію.