Назад

Данило Харченко, 9 років

Діагноз:
пілоцитарна астроцитома спинного мозку
Мрія:
Мріє побувати в Італії
45 особи
зробили внесок
17100 грн.
зібрано з 50000 грн. необхідних
34.2%
Допомогти

Данилкові 9 років. Він живе в місті Конотоп, Сумської області. В січні 2021 року у хлопчика почала дуже сильно боліти спина. Мама Юлія з Данилком звернулися до місцевого лікаря, проте це не дало ніяких результатів… Причину болі не могли з’ясувати.

Тоді мама самостійно відвела хлопчика на МРТ (магнітно-резонансна томографія). З’ясувалося, що у Данилка пухлина на спинному мозку.Після цього сім’я одразу звернулася в Інститут нейрохірургії в Києві, де було встановлено діагноз – пілоцитарна астроцитома спинного мозку. Там же, в Інституті, хлопчика прооперували та частково видалили пухлину.

Після операції Данилко не відчуває нижніх кінцівок та не може самостійно ходити... До того ж у Дані почалось порушення роботи тазових органів – тому він відвідує реабілітації та виконує спеціальні вправи. Хлопчик пересувається на візочку, а для того, щоб він міг ходити – потрібні вартісні ортези.

Нещодавно лікарі провели нові аналізи. Виявилось, що в пухлині є мутації – вона буде збільшуватися в розмірі… Все, що родина може робити зараз – чекати… Тільки-но обстеження покаже, що пухлина починає рости – Даня розпочне курс хіміотерапії, тривалістю 1.5 роки!

У перервах між аналізами, процедурами та лікуванням хлопчик обожнює готувати разом з мамою та сестричкою. Найбільше йому подобається готувати та смакувати піцу! Мама розповідала Данилкові, що першу піцу приготували саме в Італії, а саме в Неаполі. А ще, по телевізору, хлопчик побачив передачу про цю країну і був в захваті від архітектури та культури! Понад усе Даню вразила Венеція! Відтоді він мріє відвідати Італію: скуштувати справжню піцу на її Батьківщині, подивитися визначні пам’ятки, побачити Гранд-канал на свої очі!