Назад

Максим Чалий , 12 років (Maksym Chalyy, 12 years old)

Діагноз:
Орфанне захворювання - порушення обміну амінокислот (Orphan disease - a metabolic imbalance of amino acids)
Мрія:
Мріє поплавати з дельфінами (He dreams to swim with dolphins)

Максиму 12 років, він з міста Чернігів. У хлопчика складне генетичне захворювання - порушення обміну амінокислот. Це орфанне, тобто рідкісне захворювання, яке зустрічається в невеликої кількості пацієнтів, і має складний перебіг. Тому лікарі не завжди знають як можна допомогти малому, і не дають жодних прогнозів. Ця хвороба спричинила у хлопчика проблеми з серцем та мозком. Максимкові буває тяжко ходити, а при поганій погоді складно навіть встати з ліжка, він часто страждає від спазмів та втрачає свідомість. Хлопчик цілий місяць має щодня відвідувати лікарню, аби пройти курс крапельниць. Потім місяць перерви, та знову місяць щоденних крапельниць, аби підтримувати дитячий організм. Через такий тяжкий перебіг хвороби, хлопчик не відвідує школу, а перебуває на індивідуальному домашньому навчанні. Тричі на рік малий проходить курси реабілітації. Лікарі рекомендують проходити реабілітації частіше, проте родина не має коштів на дороговартісне лікування.

Не опускати руки у боротьбі з хворобою хлопчику допомагає щира мрія. Декілька років назад, малий разом з родиною відпочивав на морі, і побачив в далині дивовижних дельфінів. Хлопчик був вражений цим неймовірним видовищем, коли зграя дельфінів виринала з води. З того часу Максимко мріє поплавати разом з дельфінами. До того ж, він знає, що спілкування з цими дружніми тваринами має цілющу силу, і здатне допомогти у боротьбі з його хворобою.

Для арт-марафону #моядитячамрія Максимко намалював свою мрію про улюблених дельфінів

Ставайте чарівниками для маленького мрійника, та подаруйте йому віру в те, що дива трапляються!Мрія Максима почала здійснюватись!!!

Письменниця Анна з Америки так розчулилась мрією хлопця, що вирішила допомогти втілити її в життя у Харківському Дельфінарії Немо. А чарівники дельфінарію, в свою чергу, запросили мрійника відвідати шоу. Але на все свій час)
По дорозі до Харкова Макс з мамою завітали до Києва, а ми, не розкриваючи секретів, привезли їх на телеканал 1+1. Макс і мама були в захваті! Провели час надзвичайно: малювали, грали в шахи та пінг-понг, мрійник побував у студії ТСН та зустрівся з ведучим Русланом Сєнічкіним у студії Сніданку з 1+1!

Ми дізналися, що вже довгий час Максим мріяв про власний самокат. Придбання такого подарунку було неможливим для родини, адже усі кошти йдуть на лікування хлопчика. Тож, після екскурсії ми зробили Максиму сюрприз і вручили самокат! Макс сяяв від радості й одразу почав кататися, роблячи усілякі трюки. А ще, чарівники подарували хлопчику чудову українську книжку коміксів)


Завершення прекрасного дня відбулось на головній вулиці столиці - Хрещатику, адже наш мрійник також дуже хотів на ній побувати. Крапав дощ, сяяла площа Незалежності, а Максим був безмежно Щасливий!
А вже за день його мрія - поплавати з дельфінами - стане реальністю!


Мрія Максима здійснилася!
У день-Х хлопчика зустріли чарівники і разом відправилися в Дельфінарій. Втілити мрію нам допомогла добра фея, письменниця Ana Shark. Author and Writer, а завдяки друзям з Харьковский дельфинарий НЕМО Макс зміг побачити шоу дельфінів. Не передати словами, яке щастя світилося в очах мрійника, коли він побачив дельфінів так близько!

Омріяна зустріч з дельфінами пройшла чудово. Максим одразу порозумівся з морськими друзями, розмовляв з ними, гладив, а потім і плавав! Спілкування з дельфінами й справді цілюще: здається, хлопчик забув і про свою хворобу, і про всі негаразди - існувала лише ця радісна мить.

Дякуємо усім Чарівникам за втілення мрії Максима! Ці неймовірні спогади будуть надихати хлопчика, а головне, вони подарували йому віру в те, що немає нічого неможливого.


Maxim is 12 years old and lives in Chernihiv. The boy suffers from a complex genetic disease - a metabolic imbalance of amino acids. This is an orphan disease, a rare disease which occurs in only a small number of patients, with a complex disease progression. Therefore, the doctors do not always know how to help the boy and they don't make any predictions. This disease has already led to heart and brain problems. Sometimes it's hard for Maksym to walk, and when the weather is bad it's even difficult for him to get up from bed, he often suffers from spasms and loses consciousness. The boy has to visit a hospital, everyday, for a whole month to complete drip treatment.This is followed by a month's break, then again a month of daily drip treatment to support the boy's organism. Because of such a severe course of disease, the boy does not attend school and is being homeschooled. Three times a year the boy undergoes rehabilitation therapy. The doctors advice to do this therapy more often, but the family has no funds for such an expensive treatment.

The sincere dream of the boy helps him to not give up the fight against the disease. Several years ago, the boy and his family went on vacation at the seaside and saw wonderful dolphins in the distance. A herd of dolphins came out of water, and the boy was in awe by this incredible sight. Since then, he has dreamed of swimming with dolphins.On top of that, he knows that communicating with these friendly animals has a healing power and can help in fighting his disease.

Maksym drew his dream of his beloved dolphins for the art marathon #Mychildhooddream

Please become a Miracle Maker for this little dreamer, and give him the faith that miracles can happen!