Назад

Валерія Фьодорова, 11 років

Діагноз:
ДЦП, спастична диплегія, паралітичний двобічний вивих стегон, стан після хірургічного лікування обох стегон
Мрія:
Мріє потрапити на фан-зустріч з акторами серіалу «Школа»
7 особи
зробили внесок
700 грн.
зібрано з 3000 грн. необхідних
23.33%

Валерії 11 років, вона з міста Одеса. В дитини ДЦП, вона пересувається на візку. Нещодавно маленькій пацієнтці зробили операцію на тазостегновому суглобі. Після операції Валерія може зробити декілька кроків. На початку червня на дитину чекає ще одна важлива операція на лівій ручці, яка майже не рухома в малечі. Також родина Валерії сподівається, що найближчим часом дитина зможе пройти лікування в міжнародній реабілітаційні клініці Козявкіна у м. Трускавець, адже Валерія дуже хоче колись почати ходити власними ніжками.

Зараз дівчинка навчається в 4 класі, і окрім школи полюбляє фотографувати, підмічаючи прекрасні кадри довкола себе. Завжди піднімає настрій Валерії улюблений серіал – «Школа». Дівчинка передивилась обидва сезони і зараз дивиться повторно. Валерія доволі сором’язлива, але перегляд популярного українського серіалу допомагає їй ставати сміливішою та більш впевненою в собі. Адже її улюблені герої – Ніка, Паша, Лола, Ната, Даня, Тоха - також стикаються з безліччю проблем впродовж серіалу, але ніколи не здаються та разом проходять всі перепони. Це дуже надихає та мотивує Валерію.

Коли дівчинка дізналась, що улюблені герої вирушають в тур містами України, то дуже зраділа, адже вони завітають і до її рідного міста Одеси. Валерія мріє відвідати фан-зустріч,а ще поспілкуватись з усіма акторами, сфотографуватись та взяти в них автографи. Це дуже підтримає малечу ще й тому, що вже за два дні після зустрічі в неї запланована важлива операція на лівій ручці.

Спеціально для нашого арт-марафону #Моядитячамрія Валерія намалювала улюблених героїв «Школи».

Ставайте Чарівниками для маленької мрійниці та допоможіть здійснити цю надихаючу мрію!


Мрія Валерії здійснилася! Актори серіалу «Школа» запросили малечу з сім’єю на фан-зустріч в Одесі! Але попросили приїхати на декілька годин раніше. Дівчинка думала, що їде на фан-зустріч і буде однієї з багатьох, хто побачить акторів вживу, але лише на сцені. Коли ж вона під'їхала до Морського вокзалу і побачила там весь акторський склад улюбленого серіалу, її переповнили емоції.

Раніше Ніку, Пашу, Лолу, Нату, Даню та Тоху вона бачила лише з екрана телевізора, а тепер вони стоять поруч та спілкуються з нею! Маленька мрійниця одразу показала їм малюнок своєї мрії, який вона взяла з собою на концерт.

Після цього було спілкування теплі слова підтримки та натхнення від кумирів, спільна фотосесія і фан-зустріч! Валерія щаслива, адже точно знає, що мрії здійснюються і ніколи не можна здаватися на шляху до них! Дякуємо всім, хто допоміг цій мрії здійснитися!