Назад

Дар'я Мусатова, 17 років

Діагноз:
ДЦП, спастичний тетрапарез
Мрія:
Мріє потрапити на спектакль до Станіслава Боклана
11 особи
зробили внесок
1800 грн.
зібрано з 13000 грн. необхідних
13.85%
Допомогти

Дар’ї 17 років, вона з міста Херсон. У дівчинки ДЦП та спастичний тетрапарез з ураженням нижніх кінцівок. Через хворобу дівчинка майже не ходить сама. Даша пересувається на візку, та намагається ходити з ходунками. Вона дуже наполеглива у досягненні своєї мети - почати ходити самостійно. Хоч і невеликі відстані, дівчинка вже може пройти сама. Даша навчається у 10 класі, і вже задумується над тим, ким хоче стати у майбутньому.

Юну мрійницю дуже надихає відомий український актор театру і кіно - Станіслав Боклан. Вже близько трьох років дівчина з захопленням спостерігає за його творчістю. Даша побачила Станіслава у відомому серіалі, і з тих пір постійно переглядає фільми та серіали з його участю, та вже знає всю фільмографію улюбленого актора. Дівчинку вражає акторська майстерність Станіслава. Аби висловити свою прихильність, Даша з мамою написали листа, та попросили свою знайому з Києва віднести його до Молодого театру, де грає Станіслав. У відповідь від улюбленого актора дівчинка отримала плакати з його автографом, які тепер прикрашають її кімнату.

Дівчинка настільки захоплюється артистом, що навіть намагається трошки наслідувати його стиль. Даша попросила придбати для неї джинсову куртку, як у Станіслава, щоб мати більше спільного з улюбленим актором. Понад усе дівчина прагне побачити майстерну гру Станіслава в театрі на власні очі. Даша мріє потрапити на його виставу “Загадкові варіації” у київському Молодому театрі, та поспілкуватися з улюбленим актором.

Для арт-марафону #моядитячамрія Даша намалювала цю омріяну поїздку до київського театру, де вона зустріне Станіслава Боклана.


Ставайте чарівниками для юної мрійниці, аби подарувати їй неймовірні цілющі емоції від здійснення заповітної мрії!