Назад

Дар'я Мусатова, 17 років

Діагноз:
ДЦП, спастичний тетрапарез
Мрія:
Мріє потрапити на спектакль до Станіслава Боклана
11 особи
зробили внесок
1800 грн.
зібрано з 13000 грн. необхідних
13.85%

Дар’ї 17 років, вона з міста Херсон. У дівчинки ДЦП та спастичний тетрапарез з ураженням нижніх кінцівок. Через хворобу дівчинка майже не ходить сама. Даша пересувається на візку, та намагається ходити з ходунками. Вона дуже наполеглива у досягненні своєї мети - почати ходити самостійно. Хоч і невеликі відстані, дівчинка вже може пройти сама. Даша навчається у 10 класі, і вже задумується над тим, ким хоче стати у майбутньому.

Юну мрійницю дуже надихає відомий український актор театру і кіно - Станіслав Боклан. Вже близько трьох років дівчина з захопленням спостерігає за його творчістю. Даша побачила Станіслава у відомому серіалі, і з тих пір постійно переглядає фільми та серіали з його участю, та вже знає всю фільмографію улюбленого актора. Дівчинку вражає акторська майстерність Станіслава. Аби висловити свою прихильність, Даша з мамою написали листа, та попросили свою знайому з Києва віднести його до Молодого театру, де грає Станіслав. У відповідь від улюбленого актора дівчинка отримала плакати з його автографом, які тепер прикрашають її кімнату.

Дівчинка настільки захоплюється артистом, що навіть намагається трошки наслідувати його стиль. Даша попросила придбати для неї джинсову куртку, як у Станіслава, щоб мати більше спільного з улюбленим актором. Понад усе дівчина прагне побачити майстерну гру Станіслава в театрі на власні очі. Даша мріє потрапити на його виставу “Загадкові варіації” у київському Молодому театрі, та поспілкуватися з улюбленим актором.

Для арт-марафону #моядитячамрія Даша намалювала цю омріяну поїздку до київського театру, де вона зустріне Станіслава Боклана.


Ставайте чарівниками для юної мрійниці, аби подарувати їй неймовірні цілющі емоції від здійснення заповітної мрії!


Торік мама здійснила мрію донечки - вони разом поїхали до театру, де дівчинка змогла на власні очі побачити Стаса.

Цьогоріч дівчинка по секрету сказала мамі, що мріє отримати на день народження у подарунок гарненьку вишиванку з квітами та привітання від кумири.

І ми підготували для мрійниці сюрприз на свято!

Станіслав записав для Даші тепле привітання та побажав їй здійснення всіх мрій. А разом з вітаннями дівчинка отримала ту саму вишиванку. Як вона пасує юній мрійниці!


Дашо, нехай усе в тебе буде добре! Бачиш? Мрії здійснюються. Ми тебе любимо та бажаємо тобі бути такою радісною, як на цьому відео, завжди!