Назад

Олександр Потіпака, 6 років

Діагноз:
ДЦП, спастичний тетрапарез
Мрія:
Мріє потрапити за лаштунки шоу Голос країни
2 особи
зробили внесок
200 грн.
зібрано з 1000 грн. необхідних
20%

Сашку 6 рочків, він з міста Гостомель, Київської області. Хвороба хлопчика почалась з пологової травми - мікроінсульта. В результаті малому діагностували ДЦП та спастичний тетрапарез. Хвороба особливо вплинула на ніжки на ліву ручку. Нещодавно малий переніс дуже складну операцію і два місяці його ніжки були у гіпсі.

Проте він ніколи не падає духом! Ще до операції влітку Сашко брав участь у велогонках на маленькому велосипеді, про тому, що сам він майже не ходить. Хлопчик вже може пройти самостійно лише декілька метрів, і наполегливо займається з реабілітологами, аби протистояти хворобі. Зараз хлопчик відвідує підготовчі заняття, і восени планує піти у перший клас до інклюзивної школи.

Сашко щиро захоплюється творчими конкурсами і з захватом стежить за шоу Голос країни на 1+1. Маленькому мрійнику дуже подобаються судді: Тіна Кароль, Дан Балан, Потап та Монатік. Сашко понад усе мріє потрапити за лаштунки улюбленого шоу і побачити всіх суддів на власні очі. Ставайте Чарівниками для маленького мрійника, аби допомогти його мрії стати реальністю!


Мрія Сашка здійснилась! Хлопчик потрапив на генеральну репетицію суперфіналу "Голосу країни"!

Маленький мрійник зміг побачити як проходить підготовка до такого масштабного шоу, скільки людей працює над кожним ефіром, а головне - як готуються судді та учасники.

А ще Сашко дуже зрадів символічним подаруночкам від проекту. На пам’ять маленький мрійник отримав єдинорожка, фірмовий рюкзачок, а ще світшот та наліпки від улюбленої Тіни Кароль! Тепер хлопчик точно знає, що щирі мрії завжди здійснюються!