Назад

Ганна Гнатишин, 5 роки

Діагноз:
Парез Дюшена-Ерба
Мрія:
Мріє познайомитись з Лідією Таран , покращити житлові умови і мати теплу оселю
185 особи
зробили внесок
49000 грн.
зібрано з 150000 грн. необхідних
32.67%
Допомогти

Ані виповнилося 5 років, вона з села Угринів Івано-Франківської області. В наслідок пологової травми в малечі з народження не функціонує права ручка. Перші дні життя крихітки і самої мами були важкими. Чимало досліджень, перевірок, аналізів в різних лікарнях. Врешті малечу відправили на домашнє лікування, з рекомендаціями подальших реабілітацій. Надалі родині Ані довелося пройти кілька складних процедур, щоб рука дівчинки все ж почала функціонувати. Зараз вона може ворушити пальчиками. Кожні 90 днів Аня на 2 тижні лягає на реабілітації, адже без цього функціонування її ручки погіршується.

Аня дуже активна та весела дівчинка, вона любить малювати та бавитись іграшками. Але найбільше кожного дня Аня очікує випуску новин ТСН, адже там вона може побачити свою улюблену фею – Лідію Таран. Аня в захваті від того, що Лідія допомагає здійснювати мрії дітей і вважає її справжньою феєю.

Навіть зовнішність Лідії – довге біляве волосся та блакитні очі сприймаються малечею як щось казкове. Аня мріє обійняти Лідію та поспілкуватись з нею. Малеча навіть обіймає телевізор, коли випуск новин веде її кумир. Вона б хотіла, щоб Лідія пригостила її смачним тортиком та подарувала іграшкову гітару.

Спеціально для нашого арт-марафону #Моядитячамрія Аня намалювала величезний малюнок мрії, де зобразила себе та Лідію Таран.

Малеча вірить, що Чарівники допоможуть цій казковій зустрічі з Феєю відбутися!Фея звернулася до Ганнусі під час прямого ефіру ТСН на Новий рік

Дуже шкода, що через карантинні обмеження, ми не можемо запросити в гості на 1+1 нашу мрійницю. Ганнуся і сама це розуміє і чекає, коли все буде добре та безпечно і вона обійме свою фею! А зараз Ліда та Ганна обмінюються фотографіями та відео, спілкуються онлайн.

Ганнусю, ми дуже тобою пишаємося, наше сонечко. Мріємо, аби твоя ручка відновилася і ти була здоровою та щасливою, тому даруємо тобі курс лікування у Реабілітаційному центрі "Еліта". Ти знову поїдеш на лікування! Ми будемо спостерігати за твоїми новими результатами! Успіхів!

Завдяки реабілітаціям у мрійниці є шанс вилікуватися та відновити функціонал руки! Ви теж можете допомогти Ганнусі тут - допоможіть Анюті спасти рученьку


Під час святкового ефіру Сніданок з 1+1 до Дня Святого Миколая показали історію нашої підопічної Аннусі. Людмила Барбір їздила в гості до дівчинки, аби дізнатися про неї та її родину більше та розказати глядачам про диво-дівчинку, яка змушена через життєві обставини проживати в поганих умовах. Аня якраз перебувала на черговому курсі лікування, який ми їй подарували. Дівчинка була дуже щаслива, що до неї завітала ведуча з подарунком та передала вітання від головної феї Лідії Таран, та розказала Людмилі про ще одну свою мрію - мати теплу оселю.У хворої дівчинки вдома немає опалення, води, звичних нам речей для проживання. Воду для приготування їжі та ванних процедур мама Ані - Валентина - набирає у сосідів. Мешкають Гнатишин у старій хаті, без ремонту, без належних умов проживання для дитини, яка проходить лікування, з двома неповнолітіми дітьми та бабусею дівчаток.

Ганнуся мріє здійснювати мрію, допомагати іншим і робити добро, як Ліда Таран. А ще... покращити свої житлові умови - мати теплий дім, де вона буде гратися зі своєю молодшою сестричкою, робити вправи для ручки, і, звичайно, постійне водопостачання у домі. Родина Ані живе дуже скромно та не може собі дозволити зробити все самотужки, бо витрачають усі кошти на лікування для дівчинки.


Друзі, давайте зробимо для Ганнусі велике диво та допоможемо покращити умови проживання маленької феї.

Ви можете перерахувати кошти у нас на сайті в розділі "Допомога", або за реквізитами фонду.

БО "ТИ НЕ ОДИН" БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД 1+1 МЕДІА"

Код ЕДРПОУ 41565550

IBAN - UA273282090000026004020040834

Призначення платежу : Благодійний внесок (пожертва)І пам'ятайте - добро повертається!