Назад

Марія Полоннікова, 14 років

Діагноз:
мієліт
Мрія:
Мріє про комп'ютер та фотоапарат
7 особи
зробили внесок
2100 грн.
зібрано з 45000 грн. необхідних
4.67%

Маші Полонніковій з Броварів 14 років. Вона дуже активна та позитивна дівчинка! У родині її називають дівчинкою-святом, дівчинкою-сонечком! Марійка навчається в Броварському спортивному училищі на відділенні легкої атлетики (штовхання ядра), захоплюється фотографією та малюванням.

Але звичайному підлітковому життю стала на заваді хвороба. Одного разу дівчинка повернулася після тренування додому та відчула гострий біль в спині… Через деякий час вона перестала відчувати ноги… Лікарі поставили діагноз – мієліт (запалення спинного мозку).

Обстеження, 6 операцій, 3-місячне лікування в Охматдиті та перебування в реабілітаційних центрах понад рік – ось шлях Марійки до одужання! Зараз дівчинка знову знаходиться в Охматдиті, у відділенні хірургії. Лікує наслідки пролежнів. За прогнозами лікарів Марійка скоро зможе встати на ноги!

Маша дуже творча та артистична дитина, завжди створює усім навколо хороший настрій! Любить робити красиві та мальовничі світлини на свій телефон. Також вона любить знімати веселі та цікаві відео у ТікТок!

Марія мріє про комп’ютер, щоб спілкуватися з друзями в Інтернеті. А також мати новий фотоапарат, щоб робити ще красивіші знімки!

Але, звісно, найголовніша мрія Марійки – знову почати ходити та бігати!У лікарні дівчина почала займатися творчістю – створення прикрас, малювання, зйомка ТікТок-відео. Але найбільша пристрасть Маші – фотографія! Вона любить робити красиві та мальовничі знімки на свій телефон – фотографує друзів, рідних, природу та домашніх тварин. І дуже мріяла мати професійний фотоапарат і ноутбук – щоб розвивати свій талант і стати професійним фотографом! Саме це своє бажання Марійка намалювала на Уроці мрій в Охматдиті!

«Мені подобається фотографувати. Я ніби створюю картину для себе, як малюнок. Мене це розслабляє, надихає», – ділиться Маша.

Не опускати руки в боротьбі із хворобою дівчині допомагала музика та кліпи її кумира – співачки, тренерки найрейтинговішого вокального шоу Голос Країни – Наді Дорофєєвої. Маша стежить за нею в соцмережах та захоплюється творчістю. Як і зірка, Маша веде свій ТікТок – @devochka_v_kolyaske. І вона дуже хотіла зняти ТікТок з улюбленою артисткою! Це команді «Здійсни мрію» по секрету розповіла мама Маші – Катерина.

І от, у прямому ефірі «Сніданок.Вихідний» сталося диво! Здійснилася мрія Марійки! Дівчину запросили у студію, щоб поспілкуватися про те, як боротьба робить її ще більш впевненою у собі, сильною і, попри все, щасливою! Але мрійниця і не підозрювала, що на неї там чекатиме!

Кураторка проєкту «Здійсни мрію», ведуча Проспорт, Олександра Лобода, ведучі Сніданку – Олександр Попов та Людмила Барбір влаштували сюрприз Марійці! Прямо посеред розмови про мрії – Олександр Попов виніс подарунки – омріяні фотоапарат і ноутбук! А Олександра Лобода оголосила, що одразу після ефіру вони з Машею вирушають до знімального павільйону Голос Країни на зустріч з Надією Дорофєєвою!


За лаштунками вокального шоу професійний фотограф провів для Маші майстер-клас – пояснив основні правила фотографії й допоміг зробити пробні кадри. І от, як Чарівниця, з’явилась Надя! Маша не могла стримати емоцій щастя!

«Я хочу зробити тобі величезний комплімент за те, що в тебе така прекрасна любов і захоплення – фотографувати, бути такою сонячною і яскравою! Знаю твою історію, і бачу що ти дуже світла! Я хочу, щоб ти повірила, що все буде гаразд! Я вірю та знаю!», – сказала Марійці Надя Дорофєєва.

Надя запропонувала Марійці сфотографувати її на новий фотоапарат, а дівчина з радістю погодилась! Дівчата тепло поспілкувались, наобіймались, зробили спільні селфі й записали ТікТок на згадку про зустріч.

https://vm.tiktok.com/ZMLRmLxsp/

Після фотосесії Надя відправилась на репетицію батлів зі своєю командою й запросила Машуню до глядацької зали. Вона першою побачила склад команди Наді Дорофєєвої на Голосі Країни! Символічно, що в той же день (23 січня) на 1+1 показали прем’єрний випуск шоу! Його Маша з мамою дивились вдома і вболівали за улюблену DOROFEEVA!

«29 квітня “Здійсни мрію" виповниться 6 років. Діти продовжують мріяти, а ми продовжуємо здійснювати їхні мрії. Маша – спортсменка, а люди які обирають спорт мають неймовірно сильний характер. Її історія надихає ніколи не здаватись! Я впевнена в тому, що ми побачимось з нею ще! Будемо запрошувати Машу на наші заходи, як фотографа-фрілансера!», – поділилась Олександра Лобода, кураторка «Здійсни мрію».