Назад

Марія Полоннікова, 14 років

Діагноз:
мієліт
Мрія:
Мріє про комп'ютер та фотоапарат
3 особи
зробили внесок
550 грн.
зібрано з 45000 грн. необхідних
1.22%
Допомогти

Маші Полонніковій з Броварів 14 років. Вона дуже активна та позитивна дівчинка! У родині її називають дівчинкою-святом, дівчинкою-сонечком! Марійка навчається в Броварському спортивному училищі на відділенні легкої атлетики (штовхання ядра), захоплюється фотографією та малюванням.

Але звичайному підлітковому життю стала на заваді хвороба. Одного разу дівчинка повернулася після тренування додому та відчула гострий біль в спині… Через деякий час вона перестала відчувати ноги… Лікарі поставили діагноз – мієліт (запалення спинного мозку).

Обстеження, 6 операцій, 3-місячне лікування в Охматдиті та перебування в реабілітаційних центрах понад рік – ось шлях Марійки до одужання! Зараз дівчинка знову знаходиться в Охматдиті, у відділенні хірургії. Лікує наслідки пролежнів. За прогнозами лікарів Марійка скоро зможе встати на ноги!

Маша дуже творча та артистична дитина, завжди створює усім навколо хороший настрій! Любить робити красиві та мальовничі світлини на свій телефон. Також вона любить знімати веселі та цікаві відео у ТікТок!

Марія мріє про комп’ютер, щоб спілкуватися з друзями в Інтернеті. А також мати новий фотоапарат, щоб робити ще красивіші знімки!

Але, звісно, найголовніша мрія Марійки – знову почати ходити та бігати!