Назад

Вікторія Струк, 17 років

Діагноз:
гострий лімфобластний лейкоз, рецедив , філадельфійська хромосома
Мрія:
Мріє про кота породи Мейн-кун
0 особи
зробили внесок
3000 грн.
зібрано з 30000 грн. необхідних
10%
Допомогти

До 9-ти років Віка жила звичайним спокійним життям. Ходила до школи, гуляла з друзями, та раптове погіршення стану здоров’я, неможливість рівненських лікарів з’ясувати що не так з дівчинкою, відкрили для неї та мами двері у світ боротьби.

Рак крові – діагноз, з яким Вікторія бореться вже більше 5 років. В процесі лікування знайшли ще одну хворобу, так звану філадельфійську хромосому - це коли 9-й та 22-й гени міняються місцями. Аномалія нерідко зустрічається у тяжкохворих дітей.

Після довгого лікування - ремісія та знову рецидив. Знову лікарні. Та на цей раз вже трансплантація кісткового мозку за кордоном від нерідного донора.

Віка дуже любить тварин, і ще до хвороби мріяла про власного кота, великого та красивого – Мейн-куна. Та все ніяк не можна було, то хвороба, то операція, після якої неможна тримати вдома навіть квіти, не кажучи вже про тварин. Та зараз Віка може самостійно доглядати за котиком і возити його на виставки, адже її кіт буде найкрасивішим, і заслуговує на нагороди.

Окрім цього захоплення, Віка дуже любить проводити час за мультфільмами. Її улюбленим є «У пошуках Дорі», де їй особливо запам’ятався вислів, що прозвучав голосом Алли Мазур: «Ми ловимо, лікуємо та відпускаємо».


Мрія Вікторії здійснилася 16 червня 2018 року на Міжнародній виставці котів «Цвіт папороті» у Тернополі, де чарівниця Олена з Дніпра подарувала нашій мрійниці її улюбленого котика породи Мейн-кун!

Олена дізналася про мрію Віки за допомогою магічної сили Фейсбук і відгукнулася, написавши нам на сайт. За словами Олени, вона також з першого погляду закохалася в цю породу і створила розплідник, де нині розводить котів породи Мейн-кун. Прочитавши історію Віки, вона зрозуміла, що це справжня, щира мрія дівчинки, і вирішила допомогти її здійснити. Коли Віка побачила котиків Олени, їй одразу припав до душі найменший чорний котик, який спав. Прокинувшись, він почав підморгувати Віці, і дівчинка зрозуміла, що це і є її кіт!

«Як свідчить досвід, чорних обирають сильні духом, самодостатні люди. Цей котик був найменший, але з усіх сил боровся за своє життя. Вони з Вікою знайшли одне одного, адже вона також є справжнім борцем!», - вважає чарівниця Олена.

Віка назвала свого улюбленця Маршалом, вона його доглядає, годує, водить до ветеринара і навіть привчає одягати капці, коли виводить на вулицю гуляти, аби він не поранив лапки.

«Я багато читала про котів породи Мейн-кун, вони походять зі штату Мен, США. Вони дуже люблять людей і, особливо, дітей. Я його також обожнюю і почуваюся щасливою! Я вірю в те, що він допоможе мені одужати!», - зізналася нам Віка.


Дівчинка мріє, що коли він підросте, вона буде возити його на виставки, де він буде отримувати свої заслужені нагороди. Відтак, ми передали мамі Віки кошти, які були зібрані на сайті, для придбання виставкової палатки для Маршала. Віка тепер точно знає, що мрії збуваються!

В липні 2019 року Віка стала янголом. Щиро співчуваємо сім'ї дівчинки і бажаємо їм сили і міцного здоров'я. Для нас Вікуся назавжди залишиться усміхненою дівчинкою, мрія якої здійснилась.