Назад

Аліна Николенко, 11 років

Діагноз:
синдром Ейзенменгера (легенева гіпертензія)
Мрія:
Мріє про планшет, на якому зможе професійно малювати
0 особи
зробили внесок
0 грн.
зібрано з 44000 грн. необхідних
0%
Допомогти

Аліні 10 років. Вона проживає в Запоріжжі. Змалку дівчинка була дуже активною, тому все більше і більше хотіла брати участь у різних спортивних заняттях.Проте будь-які навантаження, зокрема просто швидка хода, призводили до того, що дівчинка починала задихатись.

Аліна народилась з пороком серця. На жаль, правильний діагноз був поставлений лише в 1 рік та 7 місяців, тому хвороба спричинила ускладнення. Тепер дівчинка має постійну задишку, не може навантажуватися, а губи в неї час від часу синіють.

Як би про її особливість дізнались одразу, можна було б зробити операцію та уникнути погіршення стану малечі, але було вже занадто пізно. Лікарі намагалися якось покращити загальний стан дитини, проте все марно. Наслідки хвороби тепер супроводжують Аліну постійно – у дівчинки розвинулась легенева гіпертензія. Це дуже рідкісний діагноз і на сьогодні він є невиліковним. Зараз маленька мрійниця приймає спеціальний препарат, необхідний для лікування. Крім цього вона потребує постійної реабілітації, масажів та кисневої терапії.

Попри всі негаразди, які супроводжували малечу протягом життя, вона ніколи не опускала руки.

Аліночка завжди була дуже творчою, тому з часом все більше і більше почала захоплюватись малюванням, адже як всі дітки активно проводити час не може. Спочатку це були просто дитячі малюнки, але згодом мрійниця почала дуже уважно підходити до їхнього створення і навать разом з подругою змогла відвідати уроки малювання.

Саме тоді вона почала так старанно вимальовувати кожну деталь, а після цього підбігати до мами, щоб порадитись, чи красивий вийшов малюнок. Зараз у маленької мрійниці ціла колекція скетчбуків з малюнками, яку вона дуже береже і постійно поповнює. Для Алі це не просто улюблена справа. Це справа, у якій вона знайшла себе. Хобі, яке колись переросте у велику справу.

У дівчинки є велика мрія – планшет на якому вона зможе створювати графіку та втілювати свою фантазії в малюнок. Для неї це дуже важливо! У майбутньому Аля хоче реалізуватися в художній справі - займатися малюванням картин і опанувати графіку на планшеті. На маленькому екрані старого телефону створювати нові малюнки практично неможливо, як дівчинка не намагалася би. Коштів придбати новий девайс родина немає... Мрійниця продовжує малювати на папері у своїх скетчбуках, але щиро вірить, що колись зможе творити на власному планшеті і знайдуться чарівників, які підтримають її мрії.Казкове здійснення мрії допоможе дівчинці повірити в себе і свої сили, сприяє у розвитку творчих умінь для майбутньої професії. Віримо в неї! Друзі, долучайтеся до великої мрії та ставайте чарівниками для Алінки.
25.04.21 року, прямо на день народження, здійснилась мрія Алінки!

Завдяки Великому благодійному розпродажу, що влаштувала команда «Сніданок з 1+1», бажання юної художниці виповнилось у такий фантастичний та неймовірний для неї день!


Чарівники зі «Сніданку» зараз переїжджають до нової студії, а майно зі старої «оселі» розпродають у межах благодійного аукціону, усі кошти з якого відправляються до проєкту «Здійсни мрію». За тиждень благодійного марафону ми зібрали частину необхідної суми для купівлі омріяного планшету Apple IPad та стилусу — сенсорного олівця для малювання. Про здійснення мрії Алічки наші друзі зі Сніданку розказали в прямому ефірі, а ще привітали нашу команду з днем народження проєкту - 5 років!


Цю модель ми обрали не випадково! Ми поспілкувалися з професіоналами зі світу ілюстрації на планшеті, а також консультантами, які порадили нам найкращий варіант для створення графічних малюнків. А чарівні феї зі школи візуальних мистецтв —Fantasy Room — подарували найцікавіший ознайомчий курс з ілюстрації.

Усі сюрпризи разом з відеопривітанням від чарівної кураторки Лідії Таран прибули до іменинниці вчасно! У святковому зверненні Лідія особисто привітала маленьку мрійницю зі святом та побажала їй бути здоровою і обов’язкового досягати вершин у своїй творчості! Аліна була неймовірно рада та щаслива!
Аліночко, ми пишаємось твоїм талантом і вважаємо, що ти маєш усі шанси стати прекрасною художницею!
Малюй, надихайся і наповнюй світ яскравими барвами. Ми віримо у тебе!