Назад

Олександра Чепеленко, 5 років

Діагноз:
Злоякісна герміногенна пухлина правого яєчника
Мрія:
Мріє мати комбайн, кататися на ньому та стати комбайнеркою
44 особи
зробили внесок
20250 грн.
зібрано з 300000 грн. необхідних
6.75%

Саші 5 років і вона з міста Кропивницького. Дівчинка дуже активна і має бойовий характер. За словами мами, це також виявилось і в «хлопчачих» вподобаннях доньки. Так, Сашуня назбирала колекцію машинок Hot Wheels, обожнює грати у футбол з хлопчиками, риболовити, а її улюблений герой — Бетмен. Ще з раннього дитинства дівчинка має пристрасть до машинок, Лего і технічних пристроїв.

Коли мама працювала комбайнеркою, Саша стежила за її роботою у полі й закохалася у потужний комбайн. Дівчинка навіть каталася на машині — і була в захваті! Але згодом мама пішла з роботи і Саша почала сумувати за залізним "другом".

Влітку 2019-го у Саші почав боліти живіт і дитина потрапила до обласної дитячої лікарні. У дівчинки виявили запалення апендициту і лікарі прописали приймати антибіотики. Але через місяць у Саші знову почав боліти живіт. Декілька тижнів дівчинка провела у хірургічному відділенні, проходячи обстеження, адже лікарі не могли зрозуміти, який у дитини діагноз. Лише після Комп'ютерної Томографії у Сашуні виявили злоякісну герміногенну пухлину завбільшки 12 сантиметрів. Дівчинка подолала надскладну операцію з видалення правого яєчника і вже пройшла першу хіміотерапію. Навіть після цих випробувань, Саша твердо заявляє батькам, що скоро видужає. Такий сильний характер у маленької Саші.

Почасти, дівчинку надихає її чудова мрія. У лікарні Саша продовжувала гратися машинками, але їй настільки сподобалось керувати комбайном, що відтоді дівчинка мріє про власний комбайн чи трактор. Якось мама прийшла з донькою до подруги, і коли та спитала у Саші ким вона хоче стати, дівчинка без вагань відповіла: "трактористкою!".

Здійснення мрії принесе Сашуні незабутні емоції й надасть можливість навчатися справі комбайнера. Ця маленька, але на диво сильна дівчинка неодмінно заслуговує на надійного, залізного "друга".
Чарівники, здійснімо мрію Сашуні й подаруємо світові ще одну щасливу усмішку, замість смутку та сліз!
Ми на вас дуже чекаємо!