Назад

Настя Глущенко, 15 років

Діагноз:
Пілонідальна кіста
Мрія:
Мріє провести день з ведучими 1+1 і планшет для навчання

Насті 15 років, вона з м. Буча.

Проєкт "Здійсни мрію" познайомився з Настею на Уроці мрій в Охматдиті. Благодійний рух продовжує підтримувати мрійників, зміцнювати віру дітей в добрих людей і в майбутнє.

До повномасштабного вторгнення жила підлітковим життям - друзі, навчання, хобі. Але з 24 лютого її життя змінилось. Мальовниче містечко Буча з початку березня 2022 року опинилось під окупацією російських військ. Настя з батьками й братиком опинились відрізані від світу. Жили у підвалі, старались без зв'язку, світла не думати про погане. Навіть видумували свої ігри. Під час того, як Настя малювала свою мрію, вона розповіла Наталі про те, що до них в підвал приходили росіяни...

20 березня родині вдалося виїхати. Попри обстріли. ЗСУ відновили контроль над містом 31 березня 2022 року.

"Її прооперували в Охматдиті. Настя дуже хоче прийти до нас на 1+1. Не просто подивитись на процес, а познайомитись із ведучими та перейняти їхній досвід. Вона мислить не матеріальними речами, а емоційними", – каже Наталія Островська, ведуча ТСН і Єдиного марафону від 1+1.

Наталю, яка вперше була на уроці мрій, дуже розчулила історія Насті. Ведуча запросила дівчинку на екскурсію телеканалом 1+1!

Зустріч відбулась! Наталя Островська показала дівчині серце новин — редакцію ТСН і подарувала Насті корисний гаджет — планшет для навчання, творчості та відстеження новин. Також побували у монтажній і у студії ТСН, де новинний блок вела Соломія Вітвіцька. Вона показала Насті як працює команда новин під час прямого ефіру. Не оминули й студію «Сніданок з 1+1». Ведучі Людмила Барбір, Руслан Сенічкін, Костянтин Грубич привітали мрійницю прямо в ефірі!


Нині Настя добре себе почуває і відновилася після операції на куприку. Каже, що психологічно пережила те, що було в окупації та мріє про майбутню професію! Дівчина мріє стати косметологом і навчається у коледжі.

«Від цієї війни постраждало багато дітей. Їм потрібна наша підтримка. А ще віра у мрію. Я бажаю всім нам вірити у свої мрії та не забувати будувати плани на майбутнє. Попри війну. Попри те, що відбувається у нашій країні. Все це закінчиться обов'язково, а наші мрії здійсняться», — ділиться Чарівниця Наталя Островська.

Благодійний рух «Здійсни мрію» продовжує підтримувати мрійників, зміцнювати віру дітей в добрих людей і в майбутнє. Підтримати можна на dobro.ua

https://dobro.ua/project/Ukraine_sos/