Назад

Андрій Сімко, 13 років

Діагноз:
Саркома Юінга 1-го лівого ребра з залученням м’яких тканин грудної клітини
Мрія:
Мріє стати блогером
5 особи
зробили внесок
1550 грн.
зібрано з 105300 грн. необхідних
1.47%

Андрійкові 13 років, він з міста Одеса. На початку 2019 року хлопчик почав скаржитись на біль в плечі, який не проходив. Батьки звернулись в лікарню до невропатолога на початку січня. Курс лікування не дав ніяких результатів, біль не проходив. Родина звернулась до хірурга, діагностика судин виявила утворення. Після цього маленького пацієнта відправили на комп'ютерну томографію, з’явилась підозра на рак. Андрійка терміново направили в столичний Інститут Раку, де після біопсії страшний діагноз підтвердився – Саркома Юінга 1-го лівого ребра з залученням м’яких тканин грудної клітини. На малого чекало 6 блоків хіміотерапії та операція. Зараз Андрійко пройшов вже три блоки хіміотерапії в Інституті Раку.

Підтримує хлопчика в боротьбі з недугом велика мрія – стати блогером. Вже близько року Андрійко слідкує за іменитими блогерами та дрейфує просторами Ютубу в пошуках цікавого контенту. Ще до хвороби юний блогер навіть створив канал, де викладав власні відео: катання на самокаті, стрибки, фокуси та трюки. За 2 місяці канал юного мрійника назбирав 1 тисячу підписників, але, на жаль, через непорозуміння канал заблокували. Та хлопчик не зупинився - він мріє створити новий канал, де буде створювати вже власний контент. В Андрійка немає такої потрібної для блогерів апаратури: відеокамери та комп’ютеру для монтування відео. Юний блогер записував відео на телефон. Батьки подарували йому планшет, щоб він міг удосконалюватись в улюбленому хобі.

В лікарні хлопчик дуже сумує, адже не має змоги записувати відео. Натомість, він переглядає улюблених блогерів в інтернеті. Найбільше Андрійко полюбляє відео промотивацію та екстрим спорт, яким хлопчику поки протипоказано займатись.

Спеціально для нашого арт марафону #Моядитячамрія, юний блогер намалював своє ідеальне для блогінгу робоче місце з усією апаратурою.

Андрійко дуже сподівається, що знайдуться Чарівники, як допоможуть йому стати блогером та подарують необхідну для цього апаратуру!


26 липня 2019 року мрія Андрія здійснилась! Разом з куратором проекту, Сашою Лободою, Андрійко відвідав офіс PDF Filler, де його вже чекав відомий Ютуб-блогер Serega Aurum!


Хлопчика зустріли як суперзірку - кожен вітав його по імені, а дехто навіть підходив поговорити і обійняти!Після екскурсії офісом, головний моушн-дизайнер компанії, Сергій, провів юному гостю справжній майстер-клас з відеомонтажу. Показав, які програми краще використовувати для цього і де завантажити музику, щоб Youtube не заблокував відео. А ще дав особистий номер телефону для комунікації з юним блогером в будь-який час.


А ще чарівники з PDF Filler подарували нашому Андрійку все для повноцінного запуску власного блогу - сучасний комп'ютер з уже завантаженими програмами для блогерства, круту камеру GoPro для зйомки якісного відео, а також мишку, навушники і багато-багато іншого!

А блогер Сергій Аурум, в якого понад 1.7 мільйна підписників на Ютуб, поділився власною історією, тенденціями розвитку, блогерськими секретами.
До того ж, подарував крутезний айпад, а ще іграшкового чоловічка Леона, зробленого своїми руками за власним дизайном. Тепер це талісман Андрійка!


А потім хлопчик побував в офісі медіамережі AIR YouTube Certified, одним з продуктів якої є популярний фестиваль блогерів Video Zharа!


Там - ще одна цікава екскурсія офісом і знову подарунки!

Який же насичений враженнями день вийшов! Тепер Андрійко обов'язково має стати справжнім блогером!


А ще, одужати, адже коли найзаповітніші мрії здійснюються, людина ніби перероджується духовно і фізично! Не втомлюємось повторювати - мрії здійснюються!


Влог на каналі Serege Aurum про здійснення мрії Андрія :