Назад

Андрій Сімко, 13 років

Діагноз:
Саркома Юінга 1-го лівого ребра з залученням м’яких тканин грудної клітини
Мрія:
Мріє стати блогером
5 особи
зробили внесок
1550 грн.
зібрано з 105300 грн. необхідних
1.47%
Допомогти

Андрійкові 13 років, він з міста Одеса. На початку 2019 року хлопчик почав скаржитись на біль в плечі, який не проходив. Батьки звернулись в лікарню до невропатолога на початку січня. Курс лікування не дав ніяких результатів, біль не проходив. Родина звернулась до хірурга, діагностика судин виявила утворення. Після цього маленького пацієнта відправили на комп'ютерну томографію, з’явилась підозра на рак. Андрійка терміново направили в столичний Інститут Раку, де після біопсії страшний діагноз підтвердився – Саркома Юінга 1-го лівого ребра з залученням м’яких тканин грудної клітини. На малого чекало 6 блоків хіміотерапії та операція. Зараз Андрійко пройшов вже три блоки хіміотерапії в Інституті Раку.

Підтримує хлопчика в боротьбі з недугом велика мрія – стати блогером. Вже близько року Андрійко слідкує за іменитими блогерами та дрейфує просторами Ютубу в пошуках цікавого контенту. Ще до хвороби юний блогер навіть створив канал, де викладав власні відео: катання на самокаті, стрибки, фокуси та трюки. За 2 місяці канал юного мрійника назбирав 1 тисячу підписників, але, на жаль, через непорозуміння канал заблокували. Та хлопчик не зупинився - він мріє створити новий канал, де буде створювати вже власний контент. В Андрійка немає такої потрібної для блогерів апаратури: відеокамери та комп’ютеру для монтування відео. Юний блогер записував відео на телефон. Батьки подарували йому планшет, щоб він міг удосконалюватись в улюбленому хобі.

В лікарні хлопчик дуже сумує, адже не має змоги записувати відео. Натомість, він переглядає улюблених блогерів в інтернеті. Найбільше Андрійко полюбляє відео промотивацію та екстрим спорт, яким хлопчику поки протипоказано займатись.

Спеціально для нашого арт марафону #Моядитячамрія, юний блогер намалював своє ідеальне для блогінгу робоче місце з усією апаратурою.

Андрійко дуже сподівається, що знайдуться Чарівники, як допоможуть йому стати блогером та подарують необхідну для цього апаратуру!