Назад

Полінка Козенкова, 10 років

Діагноз:
спінальна м’язова атрофія
Мрія:
Мріє стати ігровим дизайнером та мати свій ноутбук
4 особи
зробили внесок
106 грн.
зібрано з 45000 грн. необхідних
0.24%

Без перебільшень, про Поліну, напевне, колись напишуть книгу, про незламний дух маленької дівчинки, який живе у тендітному тільці. Бо щодня ця хоробра красуня бореться із смертельною недугою, але не перестає мріяти та будувати плани на майбутнє. Її захворювання призводить до того, що поступово атрофуються всі м’язи. Вона не може ходити самостійно, пересувається на інвалідному візочку. Дівчинка зізнається, що, якби вміла ходити, то обов’язково записалася на танці – вивчила б сучасний брейкданс та класичні бальні танці. А ще обов’язково спробувала покататись на роликах.

Поліна вчиться у школі за індивідуальною програмою, вивчає англійську мову, любить малювати, читати, в’язати на спицях, відвідувати басейн. Нещодавно завдяки допомозі благодійників їй зробили надскладну операцію на хребті в Німеччині, яка тривала понад 9 годин! Це фактично врятувало дівчинку. До цього її хребет був зігнутий настільки, що стискав легеню й серце. Дихати Полінка мусила за допомогою дихального апарату. Операція коштувала понад 70 тисяч Євро. Лікарям вдалось вирівняти хребет аж на 2/3, укріпити спеціальною конструкцією та вивільнити 35% об’єму правої легені, що раніше була затиснута. Нещодавно Полінка з мамою повернулись додому.

У 2015 році сім'я Поліни - мама, бабуся і сестричка тікали з рідної Горлівки від обстрілів у Харків, вони вимушені переселенці. Тому живуть зараз в селищі Пісочин Харківської області, де винаймають невелику квартиру.

Попри важке життя, Полінка – велика мрійниця. У свої 10 років Поліна мріє вже не про ляльки, а про професію для життя і майбутнього, якій присвятить своє життя! Вона прагне стати ігровим дизайнером — пройти курси програмування й дизайну комп’ютерних ігор. Для цього їй потрібен ноутбук. Так, Поліна не може ходити, пересувається на візку, але дівчинка сповнена мрій і готова працювати заради їх досягнення. Зараз вивчає англійську мову, бо знає, що це потрібно для програмування. Поліночко, у тебе є всі шанси аби стати успішним дизайнером і створювати віртуальні ігри на комп’ютері.

«Я мрію про те, щоб повністю одужати та навчитись ходити. Мрію, щоб мене мама записала на комп’ютерні курси і я почала навчання. А ще мрію про маленького собаку», - розповіла дівчинка.

До речі, нещодавно одна з дитячих мрій малечі здійснилася – мама подарувала доньці біле пухнасте цуценя! Щастя. І тепер думки Полінки про мрію мати ноутбук і почати дизайнерську справу !

Завдяки вам, наші любі телеглядачі, та Благодійному розпродажу Сніданок з 1+1 дівчинка наблизилась до своєї мрії! Ми подарували їй ноутбук! Він чудово підходить для дизайну та програмування – стильний, портативний та потужний!

Процесор AMD Ryzen 4000 та відеокарти Radeon забезпечують швидкість відгуку системи. Тепер Полінка може з легкістю виконувати складні завдання, навіть коли запущено кілька програм одночасно. А 14-дюймовий дисплей із тонкими рамками відтворює чітке та якісне зображення, що дуже важливо для навчання та розробки ігор.

Також ми оплатили мрійниці 6 місяців онлайн-курсів «Розробка комп’ютерних ігор на Unity». Полінка навчиться основ ігрового дизайну, буде розумітись в особливостях розробки комп'ютерних ігор, і створить круту нову та корисну комп’ютерну гру, яку полюблять мільйони людей! Ми з нетерпінням чекаємо, коли зможемо пограти у неї!

Подарунок приїхав до дівчинки додому! Його вручила від нашої команди Чарівників — Лариса Сидельник з ВБФ "Крона". Також вона передала Полінці відеопривіт від ведучої 1+1 та волонтерки «Здійсни мрію», Неля Шовкопляс.

А наступного ранку, Поліна розповіла мамі, що їй наснився сон — вона придумала грандіозну гру на цьому ноутбуці! І цю гру для всього світу придбала велика компанія.

Нехай так все і буде!

Головне не зупинятися, вірити в себе, в добрих людей і вчитися!