Назад

Фаїна Коваль, 8 років

Діагноз:
Множинні вроджені вади розвитку
Мрія:
Мріє стати пожежницею
42 особи
зробили внесок
9650 грн.
зібрано з 13000 грн. необхідних
74.23%
Допомогти

Фаїнці 8 років, вона з невеликого села Облапи на Волині. З народження у дівчинки множинні вади розвитку, тому все дитинство вона провела в лікарнях. В 2013 році в малечі виявили пухлину біля копчика, яку успішно прооперували в Охматдиті. Після операції Фаїнці доводилось часто лежати так, щоб ніжки були вище рівня голови, і через погану циркуляцію крові в ніжках лікарі хвилювалися, що в неї будуть проблеми з пересуванням. Але дівчинка мужньо пройшла через довготривалу реабілітацію та навчилася ходити заново. Після операції у Фаїнки почалися проблеми з сечовим міхуром та нирками. Кожного року дівчинка має проходити обстеження та лікування в столичному Інституті урології та Охматдиті. Через такий важкий діагноз Фаїнка позбавлена багатьох дитячих веселощів: не може купатися у воді або їздити на велосипеді.

Попри хворобу Фаїнка дуже весела та позитивна дівчинка. А ще, вона має дуже незвичну мрію! Фаїнка мріє стати справжнім пожежником та рятувати від вогню людей та тваринок. Вперше справжню пожежу вона побачила ще зовсім маленькою. Дівчинка була в захваті від пожежників, які приїхали та потушили страшне полум'я. Фаїнка хотіла б проїхати на справжній пожежній машині та побачити пожежну частину. Батьки водили дівчинку в пожежну частину в селі, і це дуже вразило малечу. На Новий рік маленька мрійниця попросила костюм пожежника та розіграла невелику виставу, де уявно тушила пожежу!

Є у Фаїнки ще одна мрія: відвідати справжній океанаріум. Малечі колись подарували акваріум і вона полюбляла спостерігати за рибками в ньому. А одного разу дівчинка сказала, що хоче відвідати велетенський акваріум з безліччю рибок у ньому. Через хворобу дівчинці не можна плавати та купатися, але вона дуже мріє побачити справжній водний світ на власні очі.
Фаїнка щиро вірить, що знайдуться Чарівники, які допоможуть здійснити її мрію!І нарешті її мрія почала здійснюватися - Фаїна відчула себе колегою справжніх рятувальників.

Історію дівчинки дізналися пожежники Волині та швидко організували місію зі втілення мрії. Справжньою пожежною машиною дівчинку катали рідним селом та навіть звозили на зустріч з дідусем та бабусею.

«Я щаслива!» - захоплено сказала Фая.


Ця поїздка дуже надихнула мрійницю. Відтепер вона певна, що неодмінно здолає хворобу, адже все можливо! А ще дівчинка знає, що втілення мрії допоможе і її сестричці Божені подолати хворобу.

Дякуємо всім чарівникам, які допомогли дівчинці відчути радість життя та повірити в себе.

На цьому дива для Фаїни не закінчилися, на неї чекає ще один сюрприз! Який? Стежте за нашими соцмережами)