Назад

Яна Кравчук, 14 років

Діагноз:
синдром полінейропатії
Мрія:
Мріє стати ветеринаром
13 особи
зробили внесок
3800 грн.
зібрано з 10000 грн. необхідних
38%
Допомогти

Яні Кравчук з Хмельницької області 14 років.

Через проблеми з тиском вона часто лежить в лікарні. А взимку цьогоріч, у дівчинки раптово заболіла нога, і Яна перестала її відчувати… Після обстежень та лікування чутливість ніг почала частково повертатись. Проте з’явилася нова проблема – у Яни почала боліти ще й рука…

Родина звернулась до поліклініки, звідки їх направили до лікарні «Охматдит» з попереднім діагнозом – синдром полінейропатії. Це ураження нервів, яке призводить до втрати чутливості (найчастіше в кінцівках), сильного болю, ослаблення м’язів. Наразі дівчинка проходить реабілітацію та вірить у своє одужання.

Боротись із захворюванням Яні допомагає мрія – дівчинка прагне стати ветеринаром, щоб допомагати тваринкам так само як їй допомагають лікарі!

Дівчинка обожнює тварин! Вдома у Яни живуть котики, яких вона дуже любить і самостійно піклується. А ще – вона з дитинства підбирала з вулиці кошенят, цуценят і допомагала їм знайти люблячу родину.

Дівчинка розуміє, що для того, щоб стати ветеринаром треба отримати освіту у ветеринарному університеті. Майже весь свій вільний час Яна витрачає на те, щоб вивчати нове про тварин, їхню психологію, добре вчить біологію та хімію, читає ветеринарні енциклопедії!