Назад

Андрій Диренко, 9 років

Діагноз:
Ембріональна рабдоміосаркома малого тазу
Мрія:
Мріє знятися у серіалі «Одного разу під Полтавою» та познайомитися з його героями Юрчиком та Яринкою
11 особи
зробили внесок
3200 грн.
зібрано з 3000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Андрійкові 9 років. Він живе у м. Кропивницький. У квітні 2017 року у нього заболіла ніжка. Лікар - ортопед поставив діагноз: плоскостопість, виражений больовий синдром, однак лікування не допомагало. І саме 1 червня 2017 року, у День захисту дітей, хлопчика направили в Інститут раку у Києві, де було встановлено діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого тазу.

У лютому 2018 року Андрій переніс операцію з видалення пухлини, після якої був прикутий до ліжка. Але хіміо- і променева терапія дали свої результати: Андрійкові стало краще, він почав ходити на милицях і гуляти на вулиці на візку, і до нього у прямому сенсі повернулося життя! Долаючи біль, він постійно просить маму ходити все більше і більше, адже вірить, що тренування допоможуть йому швидше одужати. У маленького пацієнта виявилася велика сила волі і жага до життя, яка допомагає йому йти до своєї мети!

А ще йому допомагає підтримувати бойовий дух гумористичний серіал «Одного разу під Полтавою», який Андрійко дуже любить за його веселий, позитивний настрій та кумедних героїв – Юрчика, Яринку і кума. У нього є заповітна мрія -познайомитися з улюбленими героями та знятися разомз ними у серіалі!


Під час свята мрій до Всесвітнього Дня бажань 29 квітня в Інституті раку наша фея Лідія Таран запитала в Андрійка, кого саме він би хотів зіграти у серіалі, адже у Юрчика та Яринки за сценарієм поки що немає дітей.

«В одній серії я бачив хлопчика, який катався на велосипеді разом з Юрчиком та Яринкою. Я дуже хотів би стати цим хлопчиком, а також мати такий велік, як у нього», - поділився з нами маленький мрійник.

Сподіваємося, що мрія Андрійка здійсниться!

На початку серпня 2019 року мрія Андрійка здійснилась!


Всього за декілька днів зусиллями Чарівників із серіалу "Одного разу під Полтавою" сценарій однієї з серій було переписано і в ньому вперше з'явилась дитяча роль - для нашого Андрійка, який легко перевтілився в сільського розбишаку і з'явився у кадрі з Юрієм Ткачем!
На знімальному майданчику у всіх склалося відчуття, наче це не перша роль для хлопчика.

Сподобалось всім - і знімальній групі, і самому Андрійку, який від захоплення навіть забув про милиці!Тепер у нього нова мрія - стати справжнім актором і отримати відповідну освіту! А вже у вересні, після виходу серії за участі Андрійка, на українському телебаченні ясно засяє нова зірочка! Для мрій немає нічого неможливого. Вони мають стійку тенденцію здійснюватися!

Зірочка засяяла!

Наприкінці вересня на телеканалі ТЕТ вийшла серія "Одного разу під Полтавою" за участю Андрійка! Тож, ви вже можете переглянути дебютний епізод юного актора на Youtube. Сцена Андрійка починається на 09:45 сек.

Вірте! Мрії здійснюються!