Назад

Аня Пуріс, 7 років

Діагноз:
Диспластичний кіфосколіоз грудного відділу хребта IV ст. на тлі нейрофіброматозу I типу
Мрія:
Мріє почути поради про мандри від Дмитра Комарова
Допомогти

Ані 7 років, вона з міста Умані. До 5 років дівчинка була абсолютно здоровою. Але потім в дитини виявили нейрофіброматоз. Довкола хребта дівчинки виявили пухлину. За допомоги небайдужих, родині вдалося зібрати кошти на обстеження в Ізраїлі. Пухлина виявилась доброякісною, але її дуже складно оперувати, адже можна пошкодити хребет, тому зараз лікарі роблять все можливе, щоб зменшити пухлину без хірургічного втручання. Крім того, в Ані викривлений хребет, вона має горбик на спині і щоночі одягає спеціальний корсет.

Попри це, Аня дуже сильна духом дівчинка. Її настрій піднімає улюблена передача зі знаним мандрівником Дмитром Комаровим - “Світ навиворіт”. Малеча не пропускає жодного випуску та з захопленням спостерігає за пригодами Діми. Вона і саме хоче колись створити власну передачу про мандри, і навіть придумала назву - “Навколо Світу”.

Навіть коли Аня була на лікуванні в Ізраїлі, то просила маму записувати її розповіді про свої перші мандри в іншій країні на телефон. Маленьку мрійницю дуже вражає, що на світі існує так багато людей, які живуть по іншому, та безліч цікавих місць, і вона планує відвідати якомога більше з них. Аня дуже мріє про зустріч з Дімою, аби він поділився з нею своїм досвідом та розповів цікавинки кожної мандрівки. А також дав поради для майбутньої мандрівниці, як краще починати власну програму. Ця зустріч надихне маленьку мрійницю впевнено йти до своєї мети, та одного разу створити власну програму про мандри! Закликаємо всіх стати чарівниками та допомогти мрії Ані здійснитися!


За допомогою небайдужих Чарівників мрія Ані здійснилася, і дівчинка зустрілась з Дмитром! Її улюблений мандрівник завітав до неї в реабілітаційний центр і зробив неймовірний сюрприз для малечі. Аня так зраділа, що довго не випускала Діму з обіймів. Вона подарувала йому малюнок з зображенням власної мрії.

Дівчинка мала безліч запитань, і вони довго спілкувались про подорожі. А ще, з захопленням переглядали Атлас пригод, який подарував Дмитро, аби роздивитися різні куточки нашої планети.

А потім по відеозв’язку до них доєднався й оператор “Світу навиворіт” Олександр Дмитрієв! Маленька мрійниця навіть вийшла з Дмитром у прямий ефір на його сторінці в Інстаграм, та поділилась бурхливими емоціями з тисячами глядачів. Це включення неодмінно стане першою сходинкою до запуску власної передачі про подорожі. Дякуємо Чарівникам, які організували цю чудову зустріч та здійснили мрію Анюти!